nejde to nepochlubit se , svet o me vi :-) 2

Odeslat odpověď

Ověřovací kód
Vložte kód přesně tak, jak ho vidíte na obrázku. Mezi velkými/malými písmeny není rozdíl.
Smajlíci
:D :) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: *5* 8X/ 8EX -O *srd1* *srd2*
Zobrazit další smajlíky

BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí

Přehled tématu
   

Rozšířit náhled Přehled tématu: nejde to nepochlubit se , svet o me vi :-) 2

od houzar » stř 20 bře 2013, 08:26

v době když jsem pracoval ve vývojové konstrukci n.p. MOTORPALJihlava ,jsem dostal za ůkol vyvinout odlučovač vody z paliva pro Tatru 515-sibiřanka
nedávno jsem narazil na pěkné video,kde je tem můj projekt krásně vidět,je to ta sklenice s hadicema a drátama umístěná za kabinou,dle mých výkresů se vyrábí dodnes
https://www.youtube.com/watch?v=M-1j3bS-QgQ

od Druzeta » pát 31 srp 2012, 14:31

Zupan to nebyl ten má jinou SPZ
Obrázek

od xlukas.cz » pát 31 srp 2012, 14:25

jo, to auto i s nim je prave u clanku s bendovou. ja sem myslel, ze ho zname, ze s nama jezdiva na smarti akce ...

morganovo auto podle me koupil zupan :wink:

od Druzeta » pát 31 srp 2012, 14:09

To auto měl Morgan, ale neřekl bych že to je on, i když kdo ví dlouho jsem ho neviděl.

http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-ce ... lenou.html

http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-ce ... stavu.html

od xlukas.cz » pát 31 srp 2012, 13:40

jako fakt. si sezen aktualni pestry svet. je na nem safrankova a na stejne strance jak se pise o safrankove, tak je v levem dolnim rohu o bendove.
tam je to cislo spz sice rozmazane, ale posledni dvojka je rozpoznatelna.

noo, netusim, kdo to je.

od Druzeta » pát 31 srp 2012, 10:11

Jako fakt :?: :lol:
Víš kdo to je ne :?:

od xlukas.cz » pát 31 srp 2012, 09:58

TO JE ON :!:

od Druzeta » pát 31 srp 2012, 09:46

Tady máš jednoho z Prahy
Obrázek
Obrázek

od xlukas.cz » pát 31 srp 2012, 00:55

panove, pochlubte se, kdo ze to nahanite alici bendovou :?:

stribrny prvni generace po faceliftu se sibrem!!! takovych moc nejezdi.

ja vim vlastne jen o zupanovi, ze ma takovou strechu a to presne taky na stribrnem po faceliftu.

od xlukas.cz » stř 20 čer 2012, 15:57

pokud mas zajem, urcite bude ke koupi v redakci casopisu :wink:

od nedojedl » stř 20 čer 2012, 15:48

bomba :) škoda že sem to nevěděl, bych si to koupil... :(

od Janík » pon 18 čer 2012, 16:17

Super, Luky!!!!

od Blanka0600 » pon 18 čer 2012, 10:47

*1*

od xlukas.cz » sob 16 čer 2012, 16:21

Shell slavkov, praha a posledni 2 mesice i kutna hora. Vcera nafta za 32,90. Navazi jim to popilka, tak snad to nejsou nejake s...

od MausX » sob 16 čer 2012, 11:45

Tyyy jo konecne pekny clanek o Smartu. Super Luky :)

PS: na co jezdis? Teda myslim typ nafty.

Nahoru