poslední sbohem pubertě

Odeslat odpověď

Ověřovací kód
Vložte kód přesně tak, jak ho vidíte na obrázku. Mezi velkými/malými písmeny není rozdíl.
Smajlíci
:D :) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: *5* 8X/ 8EX -O *srd1* *srd2*
Zobrazit další smajlíky

BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí

Přehled tématu
   

Rozšířit náhled Přehled tématu: poslední sbohem pubertě

od kačenka » stř 31 bře 2010, 21:17

O přežití se samozřejmě postarala maminka:)))

od houska » stř 31 bře 2010, 17:57

Sloní noha odborné přesazení přežila


se divim :lol:

od road-star » stř 31 bře 2010, 10:08

No tywoe, co jsem to objevil za fotky??? :o :oops: :lol: :lol: :lol:
BTW - Sloní noha odborné přesazení přežila v pořádku a je jí fajn. Ještě jednou DÍKY! :wink:

od houska » pon 15 bře 2010, 18:41

jojo chtěl jsem se dívat ale byl jsem s gibonem na matějský :lol: :lol: :lol:

od Apollo » pon 15 bře 2010, 09:52

to foto na lampě připomíná záběr s Križíkem v Cimrmanovi, včera to dávali :lol:

od DYK77 » ned 14 bře 2010, 23:44

Ba právě :lol:

od houska » ned 14 bře 2010, 08:14

sem si hrál na gibona :lol:

od DYK77 » sob 13 bře 2010, 23:35

Nějak nemůžu rozpoznat kdo je Gibon a kdo Houska :lol:

od Jirka P » sob 13 bře 2010, 20:19

:lol: :lol: He he děláte mi radost, chlapci a děvčata! :lol: :lol:

od houska » sob 13 bře 2010, 13:31

bonus

Obrázek

Obrázek

od houska » sob 13 bře 2010, 13:30

a nechtělo se domů :lol: :lol: :lol:


Obrázek

od houska » sob 13 bře 2010, 13:25

a bylo zle :lol: :lol: :lol:

Obrázek

od houska » sob 13 bře 2010, 13:24

a začalo přituhovat

Obrázek

Obrázek

od houska » sob 13 bře 2010, 13:21

a jelo se z ostra :lol: :lol: :lol:

Obrázek

Obrázek

Obrázek

od houska » sob 13 bře 2010, 13:17

a jelo se dál :lol: :lol: :lol:

Obrázek
Obrázek
Obrázek

Nahoru