komu vadí jízda vodních skútrů

Odeslat odpověď

Ověřovací kód
Vložte kód přesně tak, jak ho vidíte na obrázku. Mezi velkými/malými písmeny není rozdíl.
Smajlíci
:D :) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: *5* 8X/ 8EX -O *srd1* *srd2*
Zobrazit další smajlíky

BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí

Přehled tématu
   

Rozšířit náhled Přehled tématu: komu vadí jízda vodních skútrů

od houska » čtv 16 črc 2009, 22:13

neblbni rozmlátíš si klávesnici :lol:

od DYK77 » čtv 16 črc 2009, 22:08

*PC* :-))) :-))) :-)))

od houska » čtv 16 črc 2009, 22:01

láďa si dal *pivo* a překliknul se :lol:

od DYK77 » čtv 16 črc 2009, 21:50

:lol:

od houska » čtv 16 črc 2009, 17:28

takže je to jasný :lol:

od houzar » čtv 16 črc 2009, 17:23

já si na nic nepamatuju

od houska » čtv 16 črc 2009, 17:02

jáááááááááá----taky ne :lol:

od DYK77 » stř 15 črc 2009, 22:43

Já ne :idea:

od David0600 » stř 15 črc 2009, 22:09

kdo dal ano? :twisted:

od Apollo » stř 15 črc 2009, 16:47

když nesrazej kapra na přechodu tak a si jezdí kde chtěj :lol:

od houska » stř 15 črc 2009, 15:57

]:-( ]:-( ]:-(

od Gibon » stř 15 črc 2009, 14:04

Vám tam pošlu nějaký záporáky za to že mě chcete mučit.

od David0600 » stř 15 črc 2009, 11:12

počítadlo se zatím vyvýjí dobře

od Druzeta » stř 15 črc 2009, 11:01

To je nějaká provokace, nebo co :?:

komu vadí jízda vodních skútrů

od DYK77 » stř 15 črc 2009, 10:47

Zkuste hlasovat. Na webu : http://www.obeckamyk.cz/ probíhá hlasování vpravo nahoře komu vadí jízda vodních skútrů na vodě kolem Kamýka.
:idea:

Nahoru