Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
Nalezeno 15 výsledků hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- od dashiel
- sob 06 čer 2009, 23:37
- Fórum: TIPY a všeobecné informace
- Téma: kolik mate najeto
- Odpovědi: 954
- Zobrazení: 229782
Dneska se mi taky podarilo nafotit pekne poskladane cislo na tachometru :) Malem se to nepovedlo, protoze jsme zrovna jeli po D1 a vzhledem k jejimu stavu bych za jizdy nedal ostrou fotku asi ani se stabilizatorem :( Ale nastesti byla pobliz benzinka, takze jsem si na to zastavil a fotil v klidu ...
- od dashiel
- stř 27 kvě 2009, 17:25
- Fórum: ShoutBOX
- Téma: pivní trhy
- Odpovědi: 203
- Zobrazení: 44128
Taky se tam dneska chystame s kolegy z prace

Ja ted sice alkohol moc nemuzu, ale zato pojedu smartikem a tim padem se budu muset krotit a snad se tolik nezliskam

- od dashiel
- pát 22 kvě 2009, 09:15
- Fórum: Aktivity
- Téma: Informace o clenech Clubu
- Odpovědi: 247
- Zobrazení: 11489
Tak to je drsny, s takovou spotrebou se fakt nikde chlubit nemuzu... kazdej ceka, ze to ma malou spotrebu, kdyz je to takovej malej broucek a ted tohle

- od dashiel
- pát 22 kvě 2009, 07:40
- Fórum: Aktivity
- Téma: Informace o clenech Clubu
- Odpovědi: 247
- Zobrazení: 11489
No ta spotreba me docela vydesila...

Je to prvni mereni, tak doufam, ze jsem nekde udelal chybu... Druha moznost je, ze s tim neumim jezdit, ale to si zatim nepripoustim...

- od dashiel
- úte 19 kvě 2009, 22:55
- Fórum: ShoutBOX
- Téma: Věkový průměr smaráků
- Odpovědi: 227
- Zobrazení: 59839
no vida, rocnik 78 se nam tu pekne rozjizdi, vitej

jeste nekdo?
a gibone ty nemachruj... jsem te chtel setrit, ale priste si holt nebudu brat servitky

- od dashiel
- úte 19 kvě 2009, 18:36
- Fórum: ShoutBOX
- Téma: Věkový průměr smaráků
- Odpovědi: 227
- Zobrazení: 59839
Gibon píše:
Nejlepší ročník je každopádně 76.

To rikas ty... ale jelikoz jsem tady novej, tak ustoupim a reknu, ze 76. ma take neco do sebe

- od dashiel
- úte 19 kvě 2009, 15:59
- Fórum: ShoutBOX
- Téma: Věkový průměr smaráků
- Odpovědi: 227
- Zobrazení: 59839
Mne je cerstvych 31 let... a myslim, ze se svym novym smartikem budu stale mlady

- od dashiel
- úte 19 kvě 2009, 15:39
- Fórum: Aktivity
- Téma: Členské příspěvky
- Odpovědi: 1047
- Zobrazení: 81894
Prispevek dnes rano odeslan, at tam toho na tom uctu mame vic

- od dashiel
- úte 19 kvě 2009, 15:26
- Fórum: Aktivity
- Téma: Videa a fotky Smartparáda,poslední sezonní kalba
- Odpovědi: 6
- Zobrazení: 447
Tak z Rapidshare uz jsou vsechny odkazy smazane, protoze si je dlouho nikdo nestahnul:
This file has been removed from the server, because the file has not been accessed in a long time.
Bylo by mozne je obnovit nebo od nekoho ziskat DVD ze Smartparady 2008? Docela rad bych se kouknul...

- od dashiel
- úte 19 kvě 2009, 14:37
- Fórum: Aktivity
- Téma: Informace o clenech Clubu
- Odpovědi: 247
- Zobrazení: 11489
Diky za vrele privitani

Presne o tyden jsem bohuzel zmeskal jarni sraz, ale na pristim uz urcite nebudeme se smartikem chybet

- od dashiel
- úte 19 kvě 2009, 14:34
- Fórum: Aktivity
- Téma: Civilni jmena clenu klubu
- Odpovědi: 139
- Zobrazení: 9929
Ahoj ahoj ahoj O--O O--O O--O
Pro všechny nové členy malé upozornění
Pravidelné čtení způsobuje epilepsii a kardiovaskulární obtíže a není vhodné pro těhotné ženy a osoby mladší 80ti let. Jsme jediné fórum, kde můžete dostat přes držku i doma u svého monitoru *PC*
:lol:
Diky za upozorneni ...
- od dashiel
- pon 18 kvě 2009, 23:26
- Fórum: Aktivity
- Téma: Informace o clenech Clubu
- Odpovědi: 247
- Zobrazení: 11489
Ahoj, dalsi novacek se hlasi do klubu :) Jmenuju se Ales a do Smarta jsem se "zamiloval" pred tremi tydny. Predtim jsem jen tak matne tusil, ze takova krasna mala auticka existuji, ale to bylo asi tak vsechno... No a pak jsem mel najednou moznost ho kratce ridit a bylo to ;)
Ted uz mam tyden ...