Nalezeno 15 výsledků hledání

od dashiel
sob 06 čer 2009, 23:37
Fórum: TIPY a všeobecné informace
Téma: kolik mate najeto
Odpovědi: 954
Zobrazení: 229782

Dneska se mi taky podarilo nafotit pekne poskladane cislo na tachometru :) Malem se to nepovedlo, protoze jsme zrovna jeli po D1 a vzhledem k jejimu stavu bych za jizdy nedal ostrou fotku asi ani se stabilizatorem :( Ale nastesti byla pobliz benzinka, takze jsem si na to zastavil a fotil v klidu ...
od dashiel
stř 27 kvě 2009, 17:25
Fórum: ShoutBOX
Téma: pivní trhy
Odpovědi: 203
Zobrazení: 44128

Taky se tam dneska chystame s kolegy z prace :D Ja ted sice alkohol moc nemuzu, ale zato pojedu smartikem a tim padem se budu muset krotit a snad se tolik nezliskam :wink:
od dashiel
pát 22 kvě 2009, 09:15
Fórum: Aktivity
Téma: Informace o clenech Clubu
Odpovědi: 247
Zobrazení: 11489

Tak to je drsny, s takovou spotrebou se fakt nikde chlubit nemuzu... kazdej ceka, ze to ma malou spotrebu, kdyz je to takovej malej broucek a ted tohle :?
od dashiel
pát 22 kvě 2009, 07:40
Fórum: Aktivity
Téma: Informace o clenech Clubu
Odpovědi: 247
Zobrazení: 11489

No ta spotreba me docela vydesila... :shock: Je to prvni mereni, tak doufam, ze jsem nekde udelal chybu... Druha moznost je, ze s tim neumim jezdit, ale to si zatim nepripoustim... :D
od dashiel
úte 19 kvě 2009, 22:55
Fórum: ShoutBOX
Téma: Věkový průměr smaráků
Odpovědi: 227
Zobrazení: 59839

no vida, rocnik 78 se nam tu pekne rozjizdi, vitej ;) jeste nekdo? :)

a gibone ty nemachruj... jsem te chtel setrit, ale priste si holt nebudu brat servitky :D
od dashiel
úte 19 kvě 2009, 18:48
Fórum: Aktivity
Téma: Informace o clenech Clubu
Odpovědi: 247
Zobrazení: 11489

Jasna vec :D Jen doufam, ze mi po cervencove dovce zbudou nejake financni prostredky... :roll:
od dashiel
úte 19 kvě 2009, 18:36
Fórum: ShoutBOX
Téma: Věkový průměr smaráků
Odpovědi: 227
Zobrazení: 59839

Gibon píše: Nejlepší ročník je každopádně 76. :D
To rikas ty... ale jelikoz jsem tady novej, tak ustoupim a reknu, ze 76. ma take neco do sebe *1* :D
od dashiel
úte 19 kvě 2009, 17:48
Fórum: ShoutBOX
Téma: Věkový průměr smaráků
Odpovědi: 227
Zobrazení: 59839

Presne, rocnik 78, ten nejlepsi :D
od dashiel
úte 19 kvě 2009, 15:59
Fórum: ShoutBOX
Téma: Věkový průměr smaráků
Odpovědi: 227
Zobrazení: 59839

Mne je cerstvych 31 let... a myslim, ze se svym novym smartikem budu stale mlady ;)
od dashiel
úte 19 kvě 2009, 15:39
Fórum: Aktivity
Téma: Členské příspěvky
Odpovědi: 1047
Zobrazení: 81894

Prispevek dnes rano odeslan, at tam toho na tom uctu mame vic :)
od dashiel
úte 19 kvě 2009, 15:26
Fórum: Aktivity
Téma: Videa a fotky Smartparáda,poslední sezonní kalba
Odpovědi: 6
Zobrazení: 447

Tak z Rapidshare uz jsou vsechny odkazy smazane, protoze si je dlouho nikdo nestahnul:

This file has been removed from the server, because the file has not been accessed in a long time.

Bylo by mozne je obnovit nebo od nekoho ziskat DVD ze Smartparady 2008? Docela rad bych se kouknul... :)
od dashiel
úte 19 kvě 2009, 14:56
Fórum: Aktivity
Téma: Podložky pod RZ
Odpovědi: 38
Zobrazení: 2194

Kdyztak bych mel taky zajem... :)
od dashiel
úte 19 kvě 2009, 14:37
Fórum: Aktivity
Téma: Informace o clenech Clubu
Odpovědi: 247
Zobrazení: 11489

Diky za vrele privitani :) Presne o tyden jsem bohuzel zmeskal jarni sraz, ale na pristim uz urcite nebudeme se smartikem chybet ;)
od dashiel
úte 19 kvě 2009, 14:34
Fórum: Aktivity
Téma: Civilni jmena clenu klubu
Odpovědi: 139
Zobrazení: 9929

Ahoj ahoj ahoj O--O O--O O--O
Pro všechny nové členy malé upozornění
Pravidelné čtení způsobuje epilepsii a kardiovaskulární obtíže a není vhodné pro těhotné ženy a osoby mladší 80ti let. Jsme jediné fórum, kde můžete dostat přes držku i doma u svého monitoru *PC*

:lol:

Diky za upozorneni ...
od dashiel
pon 18 kvě 2009, 23:26
Fórum: Aktivity
Téma: Informace o clenech Clubu
Odpovědi: 247
Zobrazení: 11489

Ahoj, dalsi novacek se hlasi do klubu :) Jmenuju se Ales a do Smarta jsem se "zamiloval" pred tremi tydny. Predtim jsem jen tak matne tusil, ze takova krasna mala auticka existuji, ale to bylo asi tak vsechno... No a pak jsem mel najednou moznost ho kratce ridit a bylo to ;)

Ted uz mam tyden ...