Nalezeno 6 výsledků hledání

od stribrnej
stř 20 srp 2014, 15:13
Fórum: Koupím
Téma: K. kroužek pod volant
Odpovědi: 9
Zobrazení: 5686

tak jsem ho sehnal za 500,- a problem se vyresil. Bylo to opravdu prerusenym kabelem v krouzku.
Pritelkyne je spokojena a stalo to nastesti minimum.
Jinak krouzek jde kopuit pouze s volantem a stoji 13000,- od mercedesu.
od stribrnej
úte 05 srp 2014, 21:27
Fórum: Koupím
Téma: K. kroužek pod volant
Odpovědi: 9
Zobrazení: 5686

zřejmě přerušený kabel, proto sviti ABS. Bylo to na diagnostice a i ho změřil a říkal že je to na 100pro on.
od stribrnej
pon 04 srp 2014, 17:54
Fórum: Koupím
Téma: K. kroužek pod volant
Odpovědi: 9
Zobrazení: 5686

K. kroužek pod volant

Koupím kroužek pod volant. Je to 2002 již novější model světel.
Nemá to ESP, jen klakson a airbag.
nabídky přes SZ nebo sem. Tel. 777713629
díky
od stribrnej
ned 10 led 2010, 12:51
Fórum: MOTOR
Téma: unik nafty z vysokotl. cerpadla
Odpovědi: 9
Zobrazení: 5444

to netusim, ale snad jo. Prece se ho kvuli tesneni nevyhodim kdyz vse ostatni funguje jak ma. V pondeli zavolam do MB ale treba nekdo z vas uz neco do motoru objednaval.
od stribrnej
ned 10 led 2010, 12:33
Fórum: MOTOR
Téma: unik nafty z vysokotl. cerpadla
Odpovědi: 9
Zobrazení: 5444

ja nepsal ze vim presne ze to tece od vys. cerpadla ale "zrejme".
Nakonec jsme ho tedy rozdelali a zjistili ze to tece mezi prirubou s cidlem a samotnym cerpadlem. Je tam vymackane tesneni.
Kde se daj koupit nahr. dily do cerpadla, primo v MB? Psal jsem p.Chrobaku ale zatim zadna odpoved. Je mi ...
od stribrnej
pát 08 led 2010, 19:23
Fórum: MOTOR
Téma: unik nafty z vysokotl. cerpadla
Odpovědi: 9
Zobrazení: 5444

unik nafty z vysokotl. cerpadla

Mam smarta 0,8cdi.
Kdyz ho necham den stat a pak nastartuju tece zrejme od vysokotlakeho cerpadla nafta a to docela hodne, po 1min to udela na zemi flek pumeru 30cm. Az se zahreje nebo tak po 5min. pomalu prestane tect a pak uz i kdyz se jede 2hod tak ani kapka. Kdyz to pak stoji celej den venku ...