tak jsem ho sehnal za 500,- a problem se vyresil. Bylo to opravdu prerusenym kabelem v krouzku.
Pritelkyne je spokojena a stalo to nastesti minimum.
Jinak krouzek jde kopuit pouze s volantem a stoji 13000,- od mercedesu.
Nalezeno 6 výsledků hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- stř 20 srp 2014, 15:13
- Fórum: Koupím
- Téma: K. kroužek pod volant
- Odpovědi: 9
- Zobrazení: 5686
- úte 05 srp 2014, 21:27
- Fórum: Koupím
- Téma: K. kroužek pod volant
- Odpovědi: 9
- Zobrazení: 5686
- pon 04 srp 2014, 17:54
- Fórum: Koupím
- Téma: K. kroužek pod volant
- Odpovědi: 9
- Zobrazení: 5686
K. kroužek pod volant
Koupím kroužek pod volant. Je to 2002 již novější model světel.
Nemá to ESP, jen klakson a airbag.
nabídky přes SZ nebo sem. Tel. 777713629
díky
Nemá to ESP, jen klakson a airbag.
nabídky přes SZ nebo sem. Tel. 777713629
díky
- ned 10 led 2010, 12:51
- Fórum: MOTOR
- Téma: unik nafty z vysokotl. cerpadla
- Odpovědi: 9
- Zobrazení: 5444
- ned 10 led 2010, 12:33
- Fórum: MOTOR
- Téma: unik nafty z vysokotl. cerpadla
- Odpovědi: 9
- Zobrazení: 5444
- pát 08 led 2010, 19:23
- Fórum: MOTOR
- Téma: unik nafty z vysokotl. cerpadla
- Odpovědi: 9
- Zobrazení: 5444
unik nafty z vysokotl. cerpadla
Mam smarta 0,8cdi.
Kdyz ho necham den stat a pak nastartuju tece zrejme od vysokotlakeho cerpadla nafta a to docela hodne, po 1min to udela na zemi flek pumeru 30cm. Az se zahreje nebo tak po 5min. pomalu prestane tect a pak uz i kdyz se jede 2hod tak ani kapka. Kdyz to pak stoji celej den venku ...
Kdyz ho necham den stat a pak nastartuju tece zrejme od vysokotlakeho cerpadla nafta a to docela hodne, po 1min to udela na zemi flek pumeru 30cm. Az se zahreje nebo tak po 5min. pomalu prestane tect a pak uz i kdyz se jede 2hod tak ani kapka. Kdyz to pak stoji celej den venku ...