Smart ForTwo Cabrio rv. 2002 Plastové pojezdy střechy Cabrio viz. odkaz. Oba jsou na spolujezdcovu stranu a jsou nové originál Smart balení. Cena: 900,- a zadní světla pravé absolutně v pořádku a levé prasklé (to dám zdarma) Cena za obě 500,- Kč. +420 606 444 477
http://www.ebay.co.uk/itm/Genuine ...
Nalezeno 194 výsledků hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- čtv 20 srp 2015, 21:36
- Fórum: Prodám
- Téma: Pojezdy střechyCabrio + Zadní světla - Cabrio 2002
- Odpovědi: 0
- Zobrazení: 2313
- sob 18 říj 2014, 13:19
- Fórum: Prodám
- Téma: Smart Fortwo Cabrio 0,8 CDi
- Odpovědi: 0
- Zobrazení: 2370
Smart Fortwo Cabrio 0,8 CDi
SMART Cabrio 0.8 CDi, r.v.: 2002, najeto 85.420km, design numeric, original radio, cd changer, autorádio, pocitac, el. stahování střechy, centralni zamykani, 2x dalkove ovladani,airbag, ABS, el. okna, al kola, 2x klic DO, komplet dokumentace, pravidelny servis. original kilometry, koupeno v D. Jsem ...
- čtv 07 dub 2011, 10:07
- Fórum: Aktivity
- Téma: Jarní vymetání výfuků 2011 - obecné informace + diskuze
- Odpovědi: 146
- Zobrazení: 10050
- stř 06 dub 2011, 23:53
- Fórum: Aktivity
- Téma: Jarní vymetání výfuků 2011 - obecné informace + diskuze
- Odpovědi: 146
- Zobrazení: 10050
- čtv 31 bře 2011, 13:34
- Fórum: TIPY a všeobecné informace
- Téma: kolik mate najeto
- Odpovědi: 954
- Zobrazení: 229782
- čtv 31 bře 2011, 13:10
- Fórum: TIPY a všeobecné informace
- Téma: kolik mate najeto
- Odpovědi: 954
- Zobrazení: 229782
- čtv 31 bře 2011, 11:27
- Fórum: TIPY a všeobecné informace
- Téma: kolik mate najeto
- Odpovědi: 954
- Zobrazení: 229782
- stř 30 bře 2011, 00:06
- Fórum: TIPY a všeobecné informace
- Téma: kolik mate najeto
- Odpovědi: 954
- Zobrazení: 229782
- pát 25 bře 2011, 11:38
- Fórum: ELEKTROINSTALACE
- Téma: Závada klíče
- Odpovědi: 324
- Zobrazení: 192874
- čtv 24 bře 2011, 20:40
- Fórum: ELEKTROINSTALACE
- Téma: Závada klíče
- Odpovědi: 324
- Zobrazení: 192874
- stř 23 bře 2011, 19:52
- Fórum: ShoutBOX
- Téma: Trocha srandy nejen z YouTube :-)
- Odpovědi: 1330
- Zobrazení: 274478
- stř 23 bře 2011, 19:51
- Fórum: TIPY a všeobecné informace
- Téma: spotreba paliva
- Odpovědi: 1366
- Zobrazení: 329150
- stř 23 bře 2011, 19:49
- Fórum: TIPY a všeobecné informace
- Téma: Výbava
- Odpovědi: 90
- Zobrazení: 26632
.....ja nevim , ale jeli jsme s kamosem mel hasicak a blafla mu A6 a stejne s tim malim hasicakem jsme nemeli sanci. Shorelo to jako nic. Kooor kdyz je to benzinak....jde to raz dva. Smarta mozna uhasis, ale velky auto malym hasicakem ani prd. 8) A vetsinou blafnou auta ktery jsou zbastleniny a nebo ...