Nalezeno 194 výsledků hledání

od peopleshk
čtv 20 srp 2015, 21:36
Fórum: Prodám
Téma: Pojezdy střechyCabrio + Zadní světla - Cabrio 2002
Odpovědi: 0
Zobrazení: 2313

Pojezdy střechyCabrio + Zadní světla - Cabrio 2002

Smart ForTwo Cabrio rv. 2002 Plastové pojezdy střechy Cabrio viz. odkaz. Oba jsou na spolujezdcovu stranu a jsou nové originál Smart balení. Cena: 900,- a zadní světla pravé absolutně v pořádku a levé prasklé (to dám zdarma) Cena za obě 500,- Kč. +420 606 444 477

http://www.ebay.co.uk/itm/Genuine ...
od peopleshk
sob 18 říj 2014, 13:19
Fórum: Prodám
Téma: Smart Fortwo Cabrio 0,8 CDi
Odpovědi: 0
Zobrazení: 2370

Smart Fortwo Cabrio 0,8 CDi

SMART Cabrio 0.8 CDi, r.v.: 2002, najeto 85.420km, design numeric, original radio, cd changer, autorádio, pocitac, el. stahování střechy, centralni zamykani, 2x dalkove ovladani,airbag, ABS, el. okna, al kola, 2x klic DO, komplet dokumentace, pravidelny servis. original kilometry, koupeno v D. Jsem ...
od peopleshk
čtv 07 dub 2011, 10:07
Fórum: Aktivity
Téma: Jarní vymetání výfuků 2011 - obecné informace + diskuze
Odpovědi: 146
Zobrazení: 10050

*1* Ok uvidime kdo se jeste prida....
od peopleshk
stř 06 dub 2011, 23:53
Fórum: Aktivity
Téma: Jarní vymetání výfuků 2011 - obecné informace + diskuze
Odpovědi: 146
Zobrazení: 10050

Ja prave premyslim jestli pojedu z HK nebo z Prahy. Ptal jsem se jestli nekdo pojede z HK a zatim nikdo, takze asi pojedu z Prahy....takze asi tak.
od peopleshk
čtv 31 bře 2011, 14:52
Fórum: ShoutBOX
Téma: Vtipy
Odpovědi: 3861
Zobrazení: 798763

*1* :-)))
od peopleshk
čtv 31 bře 2011, 13:34
Fórum: TIPY a všeobecné informace
Téma: kolik mate najeto
Odpovědi: 954
Zobrazení: 229782

...noo to je taky moznost :lol: Ale mozna kdyby jsem zkusil mluvit rusky, tak by me jen pokousali 8) Ale radsi to nebudu zkouset a budu si jezdit jen tak okolo komina :lol:
od peopleshk
čtv 31 bře 2011, 13:10
Fórum: TIPY a všeobecné informace
Téma: kolik mate najeto
Odpovědi: 954
Zobrazení: 229782

...no taky moznost, jen nevim s tou Moskvou by to asi neklaplo. Kdyz jsem tam videl ty jejich silnice, tak bych do nejake diry na silnici zahucel a nikdo by me uz nenasel. :lol: Proste a jednoduse necham kilacky tak jak jsou a pomalu budou naskakovat 8)
od peopleshk
čtv 31 bře 2011, 11:27
Fórum: TIPY a všeobecné informace
Téma: kolik mate najeto
Odpovědi: 954
Zobrazení: 229782

...no tak to bych musel jet treba na Gibraltar a zpatky asi tak 31x :-) tak to nevim jak bych to zvladl :lol:
od peopleshk
stř 30 bře 2011, 00:06
Fórum: TIPY a všeobecné informace
Téma: kolik mate najeto
Odpovědi: 954
Zobrazení: 229782

xlukas.cz píše:my v nedelu
...tak to me na tebe jeste 185 tis chybi :-)))
od peopleshk
pát 25 bře 2011, 11:38
Fórum: ELEKTROINSTALACE
Téma: Závada klíče
Odpovědi: 324
Zobrazení: 192874

...Ahoj nemate nekdo zkusenost s naprogramovanim tretiho tlacitka ovladace na stahovani strechy??? 8)
od peopleshk
čtv 24 bře 2011, 20:40
Fórum: ELEKTROINSTALACE
Téma: Závada klíče
Odpovědi: 324
Zobrazení: 192874

Neco jsem objevil, ale nevim jestli to funguje.

http://www.vfaq.net/docs/smartkey_programming.htm

8)
od peopleshk
stř 23 bře 2011, 19:52
Fórum: ShoutBOX
Téma: Trocha srandy nejen z YouTube :-)
Odpovědi: 1330
Zobrazení: 274478

Tak ten frajer s mrtvym uhlem je dobrej silenec :-D
od peopleshk
stř 23 bře 2011, 19:51
Fórum: TIPY a všeobecné informace
Téma: spotreba paliva
Odpovědi: 1366
Zobrazení: 329150

...ja nevim, ja tu spotrebu nejak nemerim, meril jsem to jednou a kombinovane dalka a mesto 3,8 na 100 8)
od peopleshk
stř 23 bře 2011, 19:49
Fórum: TIPY a všeobecné informace
Téma: Výbava
Odpovědi: 90
Zobrazení: 26632

.....ja nevim , ale jeli jsme s kamosem mel hasicak a blafla mu A6 a stejne s tim malim hasicakem jsme nemeli sanci. Shorelo to jako nic. Kooor kdyz je to benzinak....jde to raz dva. Smarta mozna uhasis, ale velky auto malym hasicakem ani prd. 8) A vetsinou blafnou auta ktery jsou zbastleniny a nebo ...
od peopleshk
stř 23 bře 2011, 14:08
Fórum: ShoutBOX
Téma: Parkování
Odpovědi: 1020
Zobrazení: 225925

...si to tam mel soupnout na delku :lol: