Nalezeno 6 výsledků hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- pát 24 črc 2015, 12:38
- Fórum: PŘEVODOVKA
- Téma: Olej v prevodovce
- Odpovědi: 16
- Zobrazení: 15825
Re: Olej v prevodovce
Kontrolka zadna nesviti. Jeste jednou zkusim popsat co se deje. Jedu na rucni razeni a nekdy se v kopci nebo v zatacce stane, ze jakoby na vterinku to chce.prestat jet...ale opravdu jakoby se lehce sundala noha z plynu a nebo jakoby to chtelo preradit pri automatu. Asi to neni nic podstatneho. Je to ...
- čtv 23 črc 2015, 20:28
- Fórum: PŘEVODOVKA
- Téma: Olej v prevodovce
- Odpovědi: 16
- Zobrazení: 15825
Re: Olej v prevodovce
Aha...to by mohlo byt ono. I kdyz bych nerekl, ze jezdim zatacky moc pod plynem.
- čtv 23 črc 2015, 15:23
- Fórum: PŘEVODOVKA
- Téma: Olej v prevodovce
- Odpovědi: 16
- Zobrazení: 15825
Re: Olej v prevodovce
Stava se mi to pri rucnim razeni. Ale je to presne jakoby si to chtelo preradit pri autonatickem razeni. A prave ze se to stava v zatacce, proto jsem myslel ten olej...
- stř 22 črc 2015, 16:03
- Fórum: PŘEVODOVKA
- Téma: Olej v prevodovce
- Odpovědi: 16
- Zobrazení: 15825
Olej v prevodovce
Zdravim.
Mam Smartika 0,8 cdi r.v.2002. Nekdy se mi v kopci nebo v zatacce stane, ze jakoby se lehce na chvili prehodi do neutralu... Je to optavdu jen na vterinku, jako by se odlil olej v prevodovce. Je to mozne? Je nejaka kontrola mnozstvi oleje v prevodovce?
Mam Smartika 0,8 cdi r.v.2002. Nekdy se mi v kopci nebo v zatacce stane, ze jakoby se lehce na chvili prehodi do neutralu... Je to optavdu jen na vterinku, jako by se odlil olej v prevodovce. Je to mozne? Je nejaka kontrola mnozstvi oleje v prevodovce?
- pon 22 srp 2011, 12:57
- Fórum: Aktivity
- Téma: Smartcars FRNDŽALICA 2011
- Odpovědi: 77
- Zobrazení: 7751
- pon 22 srp 2011, 11:46
- Fórum: Aktivity
- Téma: Smartcars FRNDŽALICA 2011
- Odpovědi: 77
- Zobrazení: 7751