Nalezeno 6 výsledků hledání

od Jaromír
pát 24 črc 2015, 12:38
Fórum: PŘEVODOVKA
Téma: Olej v prevodovce
Odpovědi: 16
Zobrazení: 15825

Re: Olej v prevodovce

Kontrolka zadna nesviti. Jeste jednou zkusim popsat co se deje. Jedu na rucni razeni a nekdy se v kopci nebo v zatacce stane, ze jakoby na vterinku to chce.prestat jet...ale opravdu jakoby se lehce sundala noha z plynu a nebo jakoby to chtelo preradit pri automatu. Asi to neni nic podstatneho. Je to ...
od Jaromír
čtv 23 črc 2015, 20:28
Fórum: PŘEVODOVKA
Téma: Olej v prevodovce
Odpovědi: 16
Zobrazení: 15825

Re: Olej v prevodovce

Aha...to by mohlo byt ono. I kdyz bych nerekl, ze jezdim zatacky moc pod plynem.
od Jaromír
čtv 23 črc 2015, 15:23
Fórum: PŘEVODOVKA
Téma: Olej v prevodovce
Odpovědi: 16
Zobrazení: 15825

Re: Olej v prevodovce

Stava se mi to pri rucnim razeni. Ale je to presne jakoby si to chtelo preradit pri autonatickem razeni. A prave ze se to stava v zatacce, proto jsem myslel ten olej...
od Jaromír
stř 22 črc 2015, 16:03
Fórum: PŘEVODOVKA
Téma: Olej v prevodovce
Odpovědi: 16
Zobrazení: 15825

Olej v prevodovce

Zdravim.
Mam Smartika 0,8 cdi r.v.2002. Nekdy se mi v kopci nebo v zatacce stane, ze jakoby se lehce na chvili prehodi do neutralu... Je to optavdu jen na vterinku, jako by se odlil olej v prevodovce. Je to mozne? Je nejaka kontrola mnozstvi oleje v prevodovce?
od Jaromír
pon 22 srp 2011, 12:57
Fórum: Aktivity
Téma: Smartcars FRNDŽALICA 2011
Odpovědi: 77
Zobrazení: 7751

Na 100% zatím rozhodnutý nejsem. Ještě počkám, jestli se neozve někdo, kdo pojede taky z Čech. Ale rád přijedu. Jaro.
od Jaromír
pon 22 srp 2011, 11:46
Fórum: Aktivity
Téma: Smartcars FRNDŽALICA 2011
Odpovědi: 77
Zobrazení: 7751

Zdravím všechny.
Jsem tady nově a docela rád bych se toho srazu na Slovensku zúčastnil. Jsem z Karlových Varů, tak bych docela uvítal, kdyby jel někdo z Čech, mohli bychom jet spolu. Jaro