Nalezeny 4 výsledky hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- sob 02 úno 2013, 11:18
- Fórum: PŘEVODOVKA
- Téma: Smartík neřadí + bliká palubka+svítí žlutý trojúhelník,abs.
- Odpovědi: 30
- Zobrazení: 23359
U kol jsem měl čidla venku. Je to na šroub s hlavou TORX, ozubené kolo, které to snímá, na něm nic špatného není a jinak jde od čidel vzadu vývod bez napojení a mizí to v prahách , směrek k přístrojovce, bez napojení (bez konektorů). Vepředu to jde průchodkou do podběhu, ale napojení tam také není ...
- čtv 08 lis 2012, 10:58
- Fórum: PŘEVODOVKA
- Téma: Smartík neřadí + bliká palubka+svítí žlutý trojúhelník,abs.
- Odpovědi: 30
- Zobrazení: 23359
- sob 03 lis 2012, 00:19
- Fórum: PŘEVODOVKA
- Téma: Smartík neřadí + bliká palubka+svítí žlutý trojúhelník,abs.
- Odpovědi: 30
- Zobrazení: 23359
- úte 30 říj 2012, 14:30
- Fórum: PŘEVODOVKA
- Téma: Smartík neřadí + bliká palubka+svítí žlutý trojúhelník,abs.
- Odpovědi: 30
- Zobrazení: 23359
Re: .Smartík už zase jede
.........Tak po delší odmlce musím napsat jak to dopadlo.....Takže takhle: celou věc jsem vyřešil tak že jsem vzal autičko k Martínkům do Michle a tam se věc povedla.Nějakou dobu to trvalo,ale našli problém (samozřejmě špatný konektor který naši kluci prý neměli šanci najít) a za skvělou cenu ...