Nalezeny 4 výsledky hledání

od korzar07
sob 02 úno 2013, 11:18
Fórum: PŘEVODOVKA
Téma: Smartík neřadí + bliká palubka+svítí žlutý trojúhelník,abs.
Odpovědi: 30
Zobrazení: 23359

U kol jsem měl čidla venku. Je to na šroub s hlavou TORX, ozubené kolo, které to snímá, na něm nic špatného není a jinak jde od čidel vzadu vývod bez napojení a mizí to v prahách , směrek k přístrojovce, bez napojení (bez konektorů). Vepředu to jde průchodkou do podběhu, ale napojení tam také není ...
od korzar07
čtv 08 lis 2012, 10:58
Fórum: PŘEVODOVKA
Téma: Smartík neřadí + bliká palubka+svítí žlutý trojúhelník,abs.
Odpovědi: 30
Zobrazení: 23359

Tak konečně vyřešeno. Dělal to špatný kabel senzoru ABS na zadním kole. Chvilku fungoval a chvilku ne. Nakonec jsem musel na diagnostiku, která to odhalila. Děkuji za pomoc a mnoho šastných kilometrů se Smartem :wink:
od korzar07
sob 03 lis 2012, 00:19
Fórum: PŘEVODOVKA
Téma: Smartík neřadí + bliká palubka+svítí žlutý trojúhelník,abs.
Odpovědi: 30
Zobrazení: 23359

Moc děkuji za informace, zkusím po neděli zavolat panu Martínkovi.Ještě o víkendu zkusím rozdělat přístrojovku a prostříkám všechny konektory kontaktolem. Pak dám info zda a co mělo jaký výsledek. :)
od korzar07
úte 30 říj 2012, 14:30
Fórum: PŘEVODOVKA
Téma: Smartík neřadí + bliká palubka+svítí žlutý trojúhelník,abs.
Odpovědi: 30
Zobrazení: 23359

Re: .Smartík už zase jede

.........Tak po delší odmlce musím napsat jak to dopadlo.....Takže takhle: celou věc jsem vyřešil tak že jsem vzal autičko k Martínkům do Michle a tam se věc povedla.Nějakou dobu to trvalo,ale našli problém (samozřejmě špatný konektor který naši kluci prý neměli šanci najít) a za skvělou cenu ...