Nalezeno 10 výsledků hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- pát 08 kvě 2015, 12:13
- Fórum: KAROSERIE
- Téma: Skleněná střecha nejde zavřít
- Odpovědi: 6
- Zobrazení: 4999
Skleněná střecha nejde zavřít
Prosím o radu. Včera se nám sekla skleněná střecha. Hučelo to a zavírala se jen jedna strana a to jen do čtvrtky. Nakonec jsme to fyzicky posunuli, ale zbyla tam malá mezera. Dnes už je to bez mezery, ale není to docvaknuté, jak se běžně okno sníží a nacucne na střechu. Co s tím?
- čtv 09 říj 2014, 18:34
- Fórum: Koupím
- Téma: Koupim zimaky
- Odpovědi: 14
- Zobrazení: 7547
- stř 08 říj 2014, 20:37
- Fórum: Koupím
- Téma: Koupim zimaky
- Odpovědi: 14
- Zobrazení: 7547
Zimáky
Omlouvám se, dlouho jsem tu nebyla. Užívám si nového smarta a jezdím co se dá. Co se týče gum, tak v techničáku je něco takového 135/70x15. Jestli s disky nebo bez to záleží na ceně, vůbec nemám představu, jak se to pohybuje. Doufám, že taková zima viz fotky mě zas úplně nečeká. Bydlíme sice v ...
- čtv 18 zář 2014, 19:49
- Fórum: Koupím
- Téma: Koupim zimaky
- Odpovědi: 14
- Zobrazení: 7547
Koupim zimaky
Shanim zimaky na smart fortwo diesel. Prosim poradte nebo nabidnete. Mame tu zajimave zimy,takze v co nejlepsim stavu;)
- stř 28 srp 2013, 10:16
- Fórum: Koupím
- Téma: Koupím Smarta
- Odpovědi: 1
- Zobrazení: 2044
Koupím Smarta
Sháním spolehlivého smarta, abysme neměli strach dojet s ním do Prahy (2h) apod:) Nechám si poradit. Cena samozřejme čím nižší tím lepší, ale zas jsem realista. Vím o smártí nemoci atd:)
Jestli benzín nebo diesel netuším. Práci máme zatím oba v místě, takže je možné,že bude i pár dní stát.. Jinak ...
Jestli benzín nebo diesel netuším. Práci máme zatím oba v místě, takže je možné,že bude i pár dní stát.. Jinak ...
- sob 07 dub 2012, 16:16
- Fórum: Dotazy neregistrovaných a budoucích majitelů vozů Smart
- Téma: Chlapi prosím poraďte jakýho smarta
- Odpovědi: 44
- Zobrazení: 22940
- sob 07 dub 2012, 13:25
- Fórum: Dotazy neregistrovaných a budoucích majitelů vozů Smart
- Téma: Chlapi prosím poraďte jakýho smarta
- Odpovědi: 44
- Zobrazení: 22940
- stř 04 dub 2012, 21:37
- Fórum: Dotazy neregistrovaných a budoucích majitelů vozů Smart
- Téma: Chlapi prosím poraďte jakýho smarta
- Odpovědi: 44
- Zobrazení: 22940
- stř 04 dub 2012, 19:55
- Fórum: Dotazy neregistrovaných a budoucích majitelů vozů Smart
- Téma: Chlapi prosím poraďte jakýho smarta
- Odpovědi: 44
- Zobrazení: 22940
- stř 04 dub 2012, 19:41
- Fórum: Dotazy neregistrovaných a budoucích majitelů vozů Smart
- Téma: Chlapi prosím poraďte jakýho smarta
- Odpovědi: 44
- Zobrazení: 22940