Nalezeno 69 výsledků hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- ned 11 bře 2018, 22:08
- Fórum: Aktivity
- Téma: Save the date: Smartcars.club Mecheche 2018!
- Odpovědi: 12
- Zobrazení: 4372
Re: Save the date: Smartcars.club Mecheche 2018!
Zdravím Všechny! Chtěl bych se jen zeptat kdy budou nějaké další podrobnosti okolo srazu?
- sob 13 led 2018, 10:39
- Fórum: Aktivity
- Téma: Save the date: Smartcars.club Mecheche 2018!
- Odpovědi: 12
- Zobrazení: 4372
Re: Save the date: Smartcars.club Mecheche 2018!
V práci dovolená již nahlášena! Počet kusů: 2 v Krtičáku a v kufru 1 pes!
- pát 10 lis 2017, 21:35
- Fórum: Koupím
- Téma: Koupím spoiler
- Odpovědi: 0
- Zobrazení: 3007
Koupím spoiler
Koupím spoiler nad zadní okno Fourtwo 2002 cdi.
- pon 02 říj 2017, 21:29
- Fórum: Koupím
- Téma: Koupím krytky
- Odpovědi: 15
- Zobrazení: 10335
Re: Koupím krytky
No pro mě cesta do Liberce hned tak nehrozí bo jsem ze Zlína. No ale zkusím tam zítra zavolat!
- pon 02 říj 2017, 08:57
- Fórum: Koupím
- Téma: Koupím krytky
- Odpovědi: 15
- Zobrazení: 10335
Koupím krytky
Koupím krytky otvorů na tažné oko. Smart 450.
- pon 02 říj 2017, 08:45
- Fórum: Aktivity
- Téma: smartcars.club Frndžalica 2017 - Považie
- Odpovědi: 17
- Zobrazení: 5765
Re: smartcars.club Frndžalica 2017 - Považie
I Kraťáci ještě jednou děkují za super víkend a taky všem těm co na srazu byli a mohli jsme je poznat!!!
- úte 19 zář 2017, 22:13
- Fórum: Aktivity
- Téma: smartcars.club Frndžalica 2017 - Považie
- Odpovědi: 17
- Zobrazení: 5765
Re: smartcars.club Frndžalica 2017 - Považie
Zdravím! Nevím jak bych Vám dal jinak vědět tak to píši sem!
Jak jsem psal už v přihlášce tak se jenom připomínám že bych potřeboval to srazové tričko ve velikosti aspoň 3XL. Přece jenom jsem tak trochen vyrostl!!
Tak zatím dík!!
Jak jsem psal už v přihlášce tak se jenom připomínám že bych potřeboval to srazové tričko ve velikosti aspoň 3XL. Přece jenom jsem tak trochen vyrostl!!
Tak zatím dík!!
- úte 12 zář 2017, 09:47
- Fórum: Aktivity
- Téma: smartcars.club Frndžalica 2017 - Považie
- Odpovědi: 17
- Zobrazení: 5765
Re: smartcars.club Frndžalica 2017 - Považie
Nazdárek!! Včera zaplacena záloha! Už se moc těšíme!!
- sob 19 srp 2017, 17:33
- Fórum: Aktivity
- Téma: smartcars.club Frndžalica 2016 - NITRA
- Odpovědi: 47
- Zobrazení: 11334
Re: smartcars.club Frndžalica 2016 - NITRA
Mám malej velkej dotaz---- bude letos Frndžalica 2017???
- úte 01 srp 2017, 21:56
- Fórum: Koupím
- Téma: pneu koupím
- Odpovědi: 0
- Zobrazení: 1838
pneu koupím
Zdravím všechny Smarťáky!! Nemá náhodou někdo doma zbytečnou pneu VREDESTEIN QUATRAC 5 o rozměru 145/65-15. Měla by to bejt klasika přední na 450! Měl jsem blbec blbou geometrii a sjel jsem si vnitřek na 1 gumě. 
- stř 28 čer 2017, 22:55
- Fórum: Prodám
- Téma: Nosič na kola (cabrio 450)
- Odpovědi: 4
- Zobrazení: 4758
Re: Nosič na kola (cabrio 450)
Díky za vysvětlení! Sháním právě nosič na 450 cupe. Nebo aspoň na zápůjčku. No ale vidím že to bude asi problém!
- pát 23 čer 2017, 20:42
- Fórum: Prodám
- Téma: Nosič na kola (cabrio 450)
- Odpovědi: 4
- Zobrazení: 4758
Re: Nosič na kola (cabrio 450)
A nepasuje ten nosič i na klasickou 450?
Re: Samolepka
Myslíš že to tam budou mít? A za rozumnou cenu?
Znak
Koupí na svého Smartíka znak na přední kapotu.
Samolepka
zdravím Smartclubáky!
Mám takovou prosbu-nemá někdo náhodou možnost vyrobit tu samolepku cdi co je na zádi ? Nebo aspoň nějaké vektory nebo to podle čeho se to vyřezává? Výrobu bych si když tak nějak zajistil.
Mám takovou prosbu-nemá někdo náhodou možnost vyrobit tu samolepku cdi co je na zádi ? Nebo aspoň nějaké vektory nebo to podle čeho se to vyřezává? Výrobu bych si když tak nějak zajistil.