Nalezeno 5 výsledků hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- sob 27 úno 2016, 17:04
- Fórum: MOTOR
- Téma: malý tlak turba
- Odpovědi: 16
- Zobrazení: 14891
Re: malý tlak turba
Ok, tak třeba pro příště, diiik.
- stř 24 úno 2016, 19:01
- Fórum: MOTOR
- Téma: malý tlak turba
- Odpovědi: 16
- Zobrazení: 14891
Re: malý tlak turba
Tak byl ucpaný katalyzátor, vyndal jsem ho a zase to jezdi jak drak (teda smart) 
A jinak děkuji za ochotu poradit, cooler jsem nevyndával a ani teda když jsem na něj koukal, tak jsem nebyl moc chytrej kde a jak drží a celej se trosku hýbe.
A jinak děkuji za ochotu poradit, cooler jsem nevyndával a ani teda když jsem na něj koukal, tak jsem nebyl moc chytrej kde a jak drží a celej se trosku hýbe.
- ned 21 úno 2016, 18:31
- Fórum: MOTOR
- Téma: malý tlak turba
- Odpovědi: 16
- Zobrazení: 14891
Re: malý tlak turba
Koukal jsem, že vám to taky udělalo ale tyčka tam drží. Budu muset kouknout na turbo jaké má vůle ale i s vůli by mělo snad tlačit
- ned 21 úno 2016, 16:14
- Fórum: MOTOR
- Téma: malý tlak turba
- Odpovědi: 16
- Zobrazení: 14891
Re: malý tlak turba
Do kopce se tomu moc nechce no ale jako vyšplhám se. Nevim co to přesně je, jde z toho šedo černá hadička která ovládá wg regulaci turba
- ned 21 úno 2016, 15:54
- Fórum: MOTOR
- Téma: malý tlak turba
- Odpovědi: 16
- Zobrazení: 14891
Re: malý tlak turba
Mám asi stejný problém, auto jezdi normálně, jen nezabírá turbo (není ani slyšet), všechny hadičky jsem kontroloval,zdálo se to byt vše ok, regulace taky chodi, jen nevim jestli funguje ta elektronická. Může to byt v nouzovém režimu? Baterku jsem měl odpojenou cca 30min. a nic. Nebo turbo po smrti ...