ano, potvrdzujem, bratislavsky safety car k durimu do pitboxuJurko píše:urcite ti napise... ale keby si nevedel trafit, kludne mi volaj, ja uz mam skusenosti s vodenim smartikov![]()
![]()
![]()
![]()
Abychom nezůstali zakonzervováni, připojili jsme se k Facebooku, kde nás najdete TADY!