A na takovou hloupost jsi přišel jakWinterwolf píše:Aha, u těch pneu nejde ani tak o to jak dlouho na nich jezdíš jako spíš o celkové stáří. Po 4 letech od výroby jsou zralé na výměnu i když vzorek mají ještě OK![]()
Nebo se jenom necháváš nesmyslně ovlivňovat lobby výrobců pneumatik
(na autě mám pneu cca 11 let staré gumy a nevidím důvod je měnit)
Důvod nehody je nepřiměřená rychlost vzhledem k povětrnostním podmínkám.
Rychlost-déš-písek-případně blbý asfaltový povrch.Může to udělat i prach krátce po dešti.
A co se týče pneumatik tak při dešti je nejdůležitější hloubka a provedení vzorku kvůli odvodu vody.



