Mlžení okýnek když prší

Náhradní díly, servisy, kontakty ...
Odpovědět
L.Victorie

Mlžení okýnek když prší

Příspěvek od L.Victorie »

Prosím poraďte, když prší, tak se mi auto vevnitř kompletně zamlží a vidim prd. Ventilátor na plný kule nepomáhá :cry: Jedine otevřít okýnko, to ale mi je pak zima a prší na mě... Klimačku jsem ještě nezkoušela..
Uživatelský avatar
Druzeta
Site Admin
Příspěvky: 3938
Registrován: úte 11 pro 2007, 14:12
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Druzeta »

To je divný, zkus takový přípravky proti mlžení oken, nastříká se to zevnitř na okna a nějakou dobu by se neměli potit.
convoy

Příspěvek od convoy »

pokud do auta nastoupíš mokrá, tak je to normální že se zamlží okna u každýho auta, ale každý to vyfouká jinak rychle, pokud ti to nechce smartík ofouknout, zkus rukou jak to fouká, jestli nemáš někde pod palubkou spadnutý ty trubky přes který fouká vzduch, jako že to nejde tam kam má, stejný problém jsem měl u opla a pk jsem zjistil že je vypadlá ta trubka co přiváděla vzduch k oknu
Panter

Příspěvek od Panter »

jestli spise nemas omylem zaplou vnitrni cirkulaci??
OGGY

Re: Mlžení okýnek když prší

Příspěvek od OGGY »

L.Victorie píše:Prosím poraďte, když prší, tak se mi auto vevnitř kompletně zamlží a vidim prd. Ventilátor na plný kule nepomáhá :cry: Jedine otevřít okýnko, to ale mi je pak zima a prší na mě... Klimačku jsem ještě nezkoušela..

Nesmíš tak funět :D :wink:
Uživatelský avatar
Michal71
Příspěvky: 273
Registrován: pát 04 dub 2008, 22:22
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Mlžení okýnek když prší

Příspěvek od Michal71 »

L.Victorie píše:Prosím poraďte, když prší, tak se mi auto vevnitř kompletně zamlží a vidim prd. Ventilátor na plný kule nepomáhá :cry: Jedine otevřít okýnko, to ale mi je pak zima a prší na mě... Klimačku jsem ještě nezkoušela..
Pokud máš klimošku pust jí ona vlhkost odebere (zkušenost z jiných aut)
SMART CityCoupe 0,6 (40)
L.Victorie

Příspěvek od L.Victorie »

Tak klimoška vyzkoušená, a zabírá *1*
Uživatelský avatar
Jirka P
Smart ACE
Příspěvky: 2579
Registrován: pát 10 bře 2006, 07:03
Bydliště: Praha, vedle Gibona a Barči

Příspěvek od Jirka P »

A hlavně: Neprdět! :lol:
Vaše problémy hravě vyřeší naše - vodíková bomba!
Uživatelský avatar
Gibon
Smart ACE
Příspěvky: 3765
Registrován: úte 03 dub 2007, 10:23
Bydliště: Praha 4, vedle Jirky P
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Gibon »

Propálený potahy v tvém autě mluví o zkušenosti :lol:
Milí, mladí příchozí. Jsem to nejlepší co Vás na tomto fóru čeká.
Uživatelský avatar
Jirka P
Smart ACE
Příspěvky: 2579
Registrován: pát 10 bře 2006, 07:03
Bydliště: Praha, vedle Gibona a Barči

Příspěvek od Jirka P »

To mi udělal dement klempa...
Vaše problémy hravě vyřeší naše - vodíková bomba!
Odpovědět