SÁZKA

Kecy které nejsou k věci
Odpovědět
Uživatelský avatar
Jirka P
Smart ACE
Příspěvky: 2579
Registrován: pát 10 bře 2006, 07:03
Bydliště: Praha, vedle Gibona a Barči

Příspěvek od Jirka P »

To se dá pochopit když máš neblahé zkušenosti s klíčovejma dírkama :lol: Hele Gibone, ale klidně přiznej že si to chceš taky vyzkoušet, klidně vezmu gumovejch rukavic víc. A taky indulonu, ale počítám že ty budeš skřípat zubama a pak cinkat :lol: :lol:
Vaše problémy hravě vyřeší naše - vodíková bomba!
Oldrich Salek
Příspěvky: 195
Registrován: úte 17 úno 2009, 15:58
Bydliště: Havířov-Suchá
Kontaktovat uživatele:

sázka

Příspěvek od Oldrich Salek »

Tak já bych taky typnul a to 13.3 ve 13.30 a 3.30 kg pohlaví zdravý jako buk to je nejdůležitější zbytek jde stranou
FOR TWO 800CDI SPORTLINE WEBASTO
FOR TWO COUPE BLACK
Toyota RAV 4
Uživatelský avatar
xlukas.cz
Smart ACE
Příspěvky: 15462
Registrován: ned 26 lis 2006, 22:51
Bydliště: Hodoninsko / Praha

Příspěvek od xlukas.cz »

segra dosla nejakyma zahadnyma vypoctama nebo cim k tomu, ze tato sedacka je nejlepsi
http://www.kocarkydavidek.cz/detail.php?zbozi=1167608
SMART MC01 0,8 CDI Pure
2001, 30kw -> 42kw chip tuning, ALU SPINLINE 15" chrom, 175/55 + 195/50, 4pistkove brzdice wilwood, vrtane kotouce Zimmermann, sportovní podvozek, Vmax 161 km/h GPS, tažné zařízení
(* 1.12.2006 64770 km, 1.12.2007 109510 km 1.12.2008 158230 km, 1.12.2009 200000 km, 1.12.2010 238764 km, 1.12.2011 273910km, 1.12.2012 314844 km)
http://www.smart-club.cz/test/viewtopic ... &start=279
:lol: :arrow: SCHVÁLENO !!! Obrázek
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
DYK77
Smart ACE
Příspěvky: 16926
Registrován: sob 25 úno 2006, 00:06
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DYK77 »

Sedačku budeme asi taky shánět , myslím smartí, ale až pro větší bejby :)
Obrázek Obrázek
Smart Roadster 45KW [2004]
Uživatelský avatar
Jirka P
Smart ACE
Příspěvky: 2579
Registrován: pát 10 bře 2006, 07:03
Bydliště: Praha, vedle Gibona a Barči

Re: sázka

Příspěvek od Jirka P »

Oldřich Šálek píše:Tak já bych taky typnul a to 13.3 ve 13.30 a 3.30 kg pohlaví zdravý jako buk to je nejdůležitější zbytek jde stranou
A je to tady, he he, bude to zdravá bukvice :lol: :lol: Takže se poohlédni Dyku po růžové výbavě :-)))
Vaše problémy hravě vyřeší naše - vodíková bomba!
Uživatelský avatar
DYK77
Smart ACE
Příspěvky: 16926
Registrován: sob 25 úno 2006, 00:06
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DYK77 »

neser :twisted: 8E
Obrázek Obrázek
Smart Roadster 45KW [2004]
kimby
Příspěvky: 1965
Registrován: úte 11 bře 2008, 15:38
Bydliště: Most

Příspěvek od kimby »

xlukas.cz píše:segra dosla nejakyma zahadnyma vypoctama nebo cim k tomu, ze tato sedacka je nejlepsi
http://www.kocarkydavidek.cz/detail.php?zbozi=1167608
já také koukám dost na crash testy autosedaček apod.

ale jelikož budeme kupovat kočárek celou trojkombinaci, tak toto budeme řešit až pro větší dítko.

tuto sestavu (barva na obrázku náhodná):
http://superbaby.mimishop.cz/detail.php?zbozi=665899
Mám co mám a jsem za to ráda
Uživatelský avatar
Jirka P
Smart ACE
Příspěvky: 2579
Registrován: pát 10 bře 2006, 07:03
Bydliště: Praha, vedle Gibona a Barči

Příspěvek od Jirka P »

Jo v růžový bude dobrý! :lol:
Vaše problémy hravě vyřeší naše - vodíková bomba!
Uživatelský avatar
xlukas.cz
Smart ACE
Příspěvky: 15462
Registrován: ned 26 lis 2006, 22:51
Bydliště: Hodoninsko / Praha

Příspěvek od xlukas.cz »

crash testy jsou krasne, ale auto si taky nekupuju podle crashtestu ;-)

urcite si vzpominas, ze kdyz my sme byli mali, tak zadne autosedacky neexistovaly. na zadnich sedadlech nebyvaly ani pasy a kdyz byly, tak se do nich stejne nikdo nezapinal. ja sem cestovaval zasadne za zadnim oknem. ziju ja i ty.

myslim, ze je to precenovane. predpokladam, ze kazdy z nas jezdi tak, aby se nenaboural. nekdo na hrane fyzikalnich zakonu, nekdo si netroufa ani na jejich polovinu. kdyz budes jezdit za sebe opatrne, tak je tu samozrejme druha cast ridicu, kteri ovlivnuji i tvuj osud. myslim si, ze kdyz te trefi, tak je podstatne, ze mas jakoukoliv sedacku. zbytek je druhorady. a i tak, ten kdo predvida, tak dokaze dalsi tri ctvrtiny hrozeb odvratit a zbytek zmirnit.

v kazdem pripade dneska se nabourat s autem s malym deckem, tak je to o zivot s jakymkoliv zabezpecenim :roll:
SMART MC01 0,8 CDI Pure
2001, 30kw -> 42kw chip tuning, ALU SPINLINE 15" chrom, 175/55 + 195/50, 4pistkove brzdice wilwood, vrtane kotouce Zimmermann, sportovní podvozek, Vmax 161 km/h GPS, tažné zařízení
(* 1.12.2006 64770 km, 1.12.2007 109510 km 1.12.2008 158230 km, 1.12.2009 200000 km, 1.12.2010 238764 km, 1.12.2011 273910km, 1.12.2012 314844 km)
http://www.smart-club.cz/test/viewtopic ... &start=279
:lol: :arrow: SCHVÁLENO !!! Obrázek
Obrázek Obrázek
kimby
Příspěvky: 1965
Registrován: úte 11 bře 2008, 15:38
Bydliště: Most

Příspěvek od kimby »

Jirka P píše:Jo v růžový bude dobrý! :lol:
v růžové nedělají :-)
Mám co mám a jsem za to ráda
kimby
Příspěvky: 1965
Registrován: úte 11 bře 2008, 15:38
Bydliště: Most

Příspěvek od kimby »

xlukas.cz píše:crash testy jsou krasne, ale auto si taky nekupuju podle crashtestu ;-)

urcite si vzpominas, ze kdyz my sme byli mali, tak zadne autosedacky neexistovaly. na zadnich sedadlech nebyvaly ani pasy a kdyz byly, tak se do nich stejne nikdo nezapinal. ja sem cestovaval zasadne za zadnim oknem. ziju ja i ty.

myslim, ze je to precenovane. predpokladam, ze kazdy z nas jezdi tak, aby se nenaboural. nekdo na hrane fyzikalnich zakonu, nekdo si netroufa ani na jejich polovinu. kdyz budes jezdit za sebe opatrne, tak je tu samozrejme druha cast ridicu, kteri ovlivnuji i tvuj osud. myslim si, ze kdyz te trefi, tak je podstatne, ze mas jakoukoliv sedacku. zbytek je druhorady. a i tak, ten kdo predvida, tak dokaze dalsi tri ctvrtiny hrozeb odvratit a zbytek zmirnit.

v kazdem pripade dneska se nabourat s autem s malym deckem, tak je to o zivot s jakymkoliv zabezpecenim :roll:
já to beru tak, že autosedačka být musí a musí splňovat určité parametry, proto mě zajímají i crash testy. Rozhodují i jiné věci.

Je fakt, že když jsme byly malé děti, že nebyly pásy, ani autosedačky, jenže vzpomeň si na provoz v roce 80a něco a nyní, také ne všechny rodiny měli vůbec auto, dále styl jízdy dnešních "řidičů", hustotu dopravy.

Takže já se řídím tím, co je nyní. I když jsou věci z dřívějška, u kterých chci zůstat, dítě nepotřebuje do určitého věku ani počítač, ani mobil a trávit čas doma u TV je to poslední, o co stojím.
Mám co mám a jsem za to ráda
Uživatelský avatar
xlukas.cz
Smart ACE
Příspěvky: 15462
Registrován: ned 26 lis 2006, 22:51
Bydliště: Hodoninsko / Praha

Příspěvek od xlukas.cz »

noo, aut jezdila tak tretina a s autem se najelo minimum km.
uz se teda opakuju po nekolikate a ted se to nabizi znovu. uredici a politici tento fakt jaksi ignoruji. dam priklad: provoz na silnicich se od roku 1989 zvedl 5x nehodovost se taky zvedla 5x? ;-). rekl bych, ze nehodovost se dlouhodobe snizuje. to neni reakce na nic, cos napsala.
I když jsou věci z dřívějška, u kterých chci zůstat, dítě nepotřebuje do určitého věku ani počítač, ani mobil a trávit čas doma u TV je to poslední, o co stojím.
*1*
myslim si, ze kdyz nas rodice drzeli zkratka a nedostali sme vse na co sme si vzpomneli, resp. nebyly moznosti vse koupit, tak to bylo jedine dobre. myslim, ze sme ted ta generace, ktera si jednak zazila dobu pred i zacatek doby po, kdy sme uz i mohli met ty "moderni" hracky. muzeme si velice jednoduse srovnat co je pro potomky jaksi lepsi, jestli je rozmazlovat vsim moznym nebo je vychovavat v duchu, ze ne vse co si umini, tak bude po jejich. kdyz si vezmu nektere rodice, kteri si ted v detech leci komplexy toho, ze oni to met nemohli, tak jeho dite aby nebylo osizene, tak to met bude, tak to nejak nechapu. takove decko ma vse na co si vzpomene a s tou konkretni veci si hraje par minut a chce neco jineho. vyhodi se za to fura penez a jen se to kupi a kupi bez uzitku pro kohokoliv. segra tak nejak momentalne hlasa neco podobneho, tak jsu zvedavy, jak ji to vydrzi :-D :lol:

tvuj pristup je mne velice blizky.
SMART MC01 0,8 CDI Pure
2001, 30kw -> 42kw chip tuning, ALU SPINLINE 15" chrom, 175/55 + 195/50, 4pistkove brzdice wilwood, vrtane kotouce Zimmermann, sportovní podvozek, Vmax 161 km/h GPS, tažné zařízení
(* 1.12.2006 64770 km, 1.12.2007 109510 km 1.12.2008 158230 km, 1.12.2009 200000 km, 1.12.2010 238764 km, 1.12.2011 273910km, 1.12.2012 314844 km)
http://www.smart-club.cz/test/viewtopic ... &start=279
:lol: :arrow: SCHVÁLENO !!! Obrázek
Obrázek Obrázek
Markéta
Smart ACE
Příspěvky: 2680
Registrován: čtv 23 dub 2009, 21:53
Bydliště: Kroměříž

Příspěvek od Markéta »

Lukáš, za názor tleskám, to je super !!! A taky si myslím, že je spousta
věcí, bez kterých se děti obejdou, ALE pozor na okolí, a pak nevypadá jako outsider..no jo, rodiče to nemají lehké... :wink:
7. 8. 2009 Smart Fortwo 0,8 30 kw cdi 2000 Jednohubka
23. 12. 2015 Smart Forfour 1,3 2004 Gumídek

Jsou chvíle, kdy ti vůbec nepomůže, že umíš napsat slovo MYSLIVEC.
Uživatelský avatar
Jirka P
Smart ACE
Příspěvky: 2579
Registrován: pát 10 bře 2006, 07:03
Bydliště: Praha, vedle Gibona a Barči

Příspěvek od Jirka P »

xlukas.cz píše:noo, aut jezdila tak tretina a s autem se najelo minimum km.
uz se teda opakuju po nekolikate a ted se to nabizi znovu. uredici a politici tento fakt jaksi ignoruji. dam priklad: provoz na silnicich se od roku 1989 zvedl 5x nehodovost se taky zvedla 5x? ;-). rekl bych, ze nehodovost se dlouhodobe snizuje. to neni reakce na nic, cos napsala.
I když jsou věci z dřívějška, u kterých chci zůstat, dítě nepotřebuje do určitého věku ani počítač, ani mobil a trávit čas doma u TV je to poslední, o co stojím.
*1*
myslim si, ze kdyz nas rodice drzeli zkratka a nedostali sme vse na co sme si vzpomneli, resp. nebyly moznosti vse koupit, tak to bylo jedine dobre. myslim, ze sme ted ta generace, ktera si jednak zazila dobu pred i zacatek doby po, kdy sme uz i mohli met ty "moderni" hracky. muzeme si velice jednoduse srovnat co je pro potomky jaksi lepsi, jestli je rozmazlovat vsim moznym nebo je vychovavat v duchu, ze ne vse co si umini, tak bude po jejich. kdyz si vezmu nektere rodice, kteri si ted v detech leci komplexy toho, ze oni to met nemohli, tak jeho dite aby nebylo osizene, tak to met bude, tak to nejak nechapu. takove decko ma vse na co si vzpomene a s tou konkretni veci si hraje par minut a chce neco jineho. vyhodi se za to fura penez a jen se to kupi a kupi bez uzitku pro kohokoliv. segra tak nejak momentalne hlasa neco podobneho, tak jsu zvedavy, jak ji to vydrzi :-D :lol:

tvuj pristup je mne velice blizky.
*1* hehe třeba já napřáklad jsem si pořídil autíčko na vysílačku až teď :lol:
Vaše problémy hravě vyřeší naše - vodíková bomba!
Uživatelský avatar
xlukas.cz
Smart ACE
Příspěvky: 15462
Registrován: ned 26 lis 2006, 22:51
Bydliště: Hodoninsko / Praha

Příspěvek od xlukas.cz »

no, ja na to porad cekam.
kazde vanoce cekam auticko a ono nic :cry:
SMART MC01 0,8 CDI Pure
2001, 30kw -> 42kw chip tuning, ALU SPINLINE 15" chrom, 175/55 + 195/50, 4pistkove brzdice wilwood, vrtane kotouce Zimmermann, sportovní podvozek, Vmax 161 km/h GPS, tažné zařízení
(* 1.12.2006 64770 km, 1.12.2007 109510 km 1.12.2008 158230 km, 1.12.2009 200000 km, 1.12.2010 238764 km, 1.12.2011 273910km, 1.12.2012 314844 km)
http://www.smart-club.cz/test/viewtopic ... &start=279
:lol: :arrow: SCHVÁLENO !!! Obrázek
Obrázek Obrázek
Odpovědět