chci Vas pozadat o pomoc. Strasne chci Smarta, kolega v praci si ho koupil ja jsem se jednou svezl a je to laska na prvni pohled. Ale nikdy jsem auto nekupoval ojete, jednou jo ale to bylo z rodiny.
Mam zajem o CDi a nevim na co si dat pozor. Precetl jsem tu ruzne doporuceni ale kdyby mi nekdo kratce popsal jak to auto testnut a odhalit co nejvice neodstatku. Typuji (fakt typuji) rozjizdet na nizssi stupen ci vubec tahne.... Urcite nekdo z vas bude vedet o nejakem triku. Nebo si vzit nejakeho mechanika sebou? A co s prodejcem zajet do Mercedesu na audit?
Zatim jsem si vyhledl toto:
Kód: Vybrat vše
http://www.sauto.cz/detail-inzeratu/osobni/smart/fortwo/7661669Kód: Vybrat vše
http://www.sauto.cz/detail-inzeratu/osobni/smart/fortwo/7579505Kód: Vybrat vše
http://www.sauto.cz/detail-inzeratu/osobni/smart/fortwo/7621962Dik za vase komentare!
Pavur

