Stránka 68 z 70
Napsal: čtv 11 lis 2010, 20:20
od RavenS.
kupene

moj jurko si kupil
Napsal: čtv 11 lis 2010, 20:33
od xlukas.cz
jurko si koupil a dal je na tvoje auto

Napsal: čtv 11 lis 2010, 20:34
od RavenS.
no hej, lebo jurko ma este to jeho rozbite pod plachtou

Napsal: čtv 11 lis 2010, 20:42
od xlukas.cz
takze sem mel pravdu, ze jsou pujcene
na srazy ale jezdite jen jednim smartem. vemte kamarady nebo rodice a dorazte proste obema

Napsal: čtv 11 lis 2010, 20:46
od RavenS.
my mame tri
a nikto komu by sme ich pozicali s nami nechce ist
Napsal: pát 12 lis 2010, 09:16
od Jurko
ani mne by si nepozicala smarta???????????

Napsal: sob 12 bře 2011, 15:17
od dyno
Napsal: sob 12 bře 2011, 16:34
od xlukas.cz
doufam, ze je mas v poradnem rozliseni. vidim v nich kandidaty na kalendar.
Napsal: ned 13 bře 2011, 10:29
od dyno
Samozřejmě

Napsal: ned 13 bře 2011, 16:29
od kimby
ještě, že na tebe to jaro vlezlo, hezké fotky!

Napsal: úte 15 bře 2011, 18:36
od DYK77
Fotky hezký, ale nějakou svojí jarní princeznu jsi nám k tomu měl přidat

Napsal: úte 26 dub 2011, 16:10
od Blanka
Tak jsem Mazlíka vyvezla do přírody.

Napsal: úte 26 dub 2011, 17:26
od nedojedl
Napsal: úte 26 dub 2011, 19:15
od Alena

Moc hezký mazlíci. Všichni tři

Napsal: úte 26 dub 2011, 20:02
od Blanka
Alena píše:
Moc hezký mazlíci. Všichni tři

Můj je jenom ten modrý,pejsci jsou bratra.Ale,jsou to taky naši mazlíci.Mimochodem byla jsem kousek od tebe několik kilometru za Nejdkem jestli to tam znáš?