Stránka 8 z 10
Napsal: sob 06 zář 2008, 20:10
od houzar
Napsal: sob 06 zář 2008, 22:39
od Gibon
Já ne, jel jsem až za Smartoysama.
Napsal: ned 07 zář 2008, 13:13
od smarttoyss
Gibon píše:Já ne, jel jsem až za Smartoysama.
To není pravda. Ty jsi jel o jednoho

před námi. U předávání nápojů, když jsi stáhnul okno, tak ti upadla vlajka a

před námi zastavil a vlajku ti podal

Napsal: ned 07 zář 2008, 13:34
od smarttoyss
Dohledali jsme důkaz.
http://www.youtube.com/watch?v=ivj2yLzVzJs
Tak tady se už někdo i najde

Napsal: ned 07 zář 2008, 21:18
od kimby
Našli jsme se

Napsal: ned 07 zář 2008, 21:42
od Gibon
No jo děcka, máte pravdu.
Napsal: pon 08 zář 2008, 13:25
od smarttoyss
Napsal: pon 08 zář 2008, 15:09
od STAS1
Napsal: pon 08 zář 2008, 16:25
od xlukas.cz
ja mam fotek 280. polovinu tak z ledovce. ma to 318 mb, takze to sem asi davat nemuzu.
Napsal: pon 08 zář 2008, 17:11
od DYK77
Ale muzes
Napsal: pon 08 zář 2008, 19:25
od smarttoyss
xlukas.cz píše:ja mam fotek 280. polovinu tak z ledovce. ma to 318 mb, takze to sem asi davat nemuzu.
My jsme měli z Rakouska také hooodně fotek (hlavně ze soukr. výletů) a na net jsme dali ukázkově cca 170 fotos.
Tak dej také nějakou ukázku tvých fotoooos

Napsal: pon 08 zář 2008, 19:37
od xlukas.cz
smarttoyss píše:xlukas.cz píše:ja mam fotek 280. polovinu tak z ledovce. ma to 318 mb, takze to sem asi davat nemuzu.
My jsme měli z Rakouska také hooodně fotek (hlavně ze soukr. výletů) a na net jsme dali ukázkově cca 170 fotos.
Tak dej také nějakou ukázku tvých fotoooos

jste tam jen 5x a to sem byl obvinovan ... (vzpominas?)
navic vetsina fotek je rozmazanych

Napsal: pon 08 zář 2008, 19:39
od smarttoyss
jste tam jen 5x a to sem byl obvinovan ... (vzpominas?)
navic vetsina fotek je rozmazanych

[/quote]
To si teda vzpomínám. Tajný a nenápadný fotograf

Napsal: pon 08 zář 2008, 19:43
od smarttoyss
ještě že jsi neměl stabilizátor obrazu

Napsal: pon 08 zář 2008, 20:37
od kimby
a mě bude někdo něco říkat, viď Gibone, Dyku atd
