Stránka 8 z 36

Napsal: pát 05 zář 2008, 13:51
od Jirka P
David0600 píše:jojo to je křiku hledej :lol:


Obrázek
Kua, jsem prozrazen!!!! :lol:

Napsal: pát 05 zář 2008, 14:00
od David0600
vpravo dole :lol:

Napsal: pát 05 zář 2008, 14:09
od Jirka P
Kuš! Dalších 37 pokusů :lol:

Napsal: pát 05 zář 2008, 16:43
od David0600
úplně vlevo :lol:

Napsal: pát 05 zář 2008, 16:51
od road-star
bejzbolista v rámečku chystající se na chycení míčku :lol:

Napsal: pát 05 zář 2008, 17:11
od David0600
jen ta maska nějakej ten chránič a rukavice a je to jak na hřišti :lol:

Napsal: pát 05 zář 2008, 20:45
od kimby
Odhaleni jsme skoro všichni, hlavně tedy JirkaP...zákouák :-D

Napsal: sob 06 zář 2008, 09:23
od David0600
skoro houska tam má jenom oko :lol:

Napsal: sob 06 zář 2008, 10:41
od DYK77
No jo, asi měli s Liborem něco za lubem :)

Napsal: ned 07 zář 2008, 14:47
od teri
DYK77 píše:No jo, asi měli s Liborem něco za lubem :)
teda tako, ty máš básnický střevo :lol:

Napsal: ned 07 zář 2008, 21:11
od kimby
jj, jde mu to :lol:

Napsal: ned 07 zář 2008, 22:08
od DYK77
Dělejte si pr..l z plastelíny a ne ze mě :lol:

Napsal: ned 07 zář 2008, 22:09
od kimby
to nebylo na mě, že ne? :lol:

Napsal: ned 07 zář 2008, 22:18
od houzar
Obrázek
a se každej přizná sám

Napsal: ned 07 zář 2008, 22:24
od Gibon
Co to má Roadstar na palici :lol: :lol: :lol: