Napsal: pon 22 úno 2010, 22:13
byl sem dnes poprvni na diagnostice a bylo toho hodne.
i na toto sem byl upozorneny.
diky moc.
i na toto sem byl upozorneny.
diky moc.
Vítejte na stránkach Smart autoclubu. Sem můžete vkládat své poznatky týkající se vozů Smart a tak se o ně podělit s ostatními. Máte-li potíže s přihlášením pište na postmaster(z)smart-club.cz
https://smart-club.cz/phpBB3/
Mas k tomu nejaky papir (resp. kody tech chyb) ? Abysme to mohli dohledat, co to znamena (jak to popisuje vyrobce) a co to muze a nemusi mit za priciny a nasledky....xlukas.cz píše:tak to ti stas vysvetli vic nez dobre.
Jeste me nepadlo, ze jsi mohl narazil na blbou naftu a pak esli Ti funguje vetrak na intercooleru. Pokud by se intercooler na plnej knedlik nechladil, tak vykon pujde dolu.xlukas.cz píše:forum mam prolezle krizem krazem, ale co se mne stalo nebo deje, to stejne nechapu.
jednak posledni dobou rekneme 1000 km. auto nechce na 6 jet poradne do kopce (k tomu se dal dostanu)
normalne sem jel. auto rekneme tahlo jak by melo. bez jakychkoliv priznaku neceho auto prestalo tahnout. 3000 otacek do kopce 60. vic to nechtelo vytocit. nebyla citit zadna sila. byla to takova hluchota. prislo mne to jako atmosfericky naftak. z kopce se to taky line rozjelo. natankoval sem, u benzinky sem to potom parkrat protocil, protoze sem mel pocit, ze neslysim ani pri tech vysokych otackach to typicke syceni sani vzduchu. na miste sel motor ochotne do otacek. po vyjeti sme jeli zase do velkeho kopce a uz to na 5 tahlo celkem slusne. sice slabsi nez to byvalo driv, ale jelo to.
potom dal na dalnici vetsi kopce sem bez podrazeni na 5 nevyjel. zalezelo na parametrech kopce, ale jak to spadlo pod 90, tak uz to slo az pod 70 a motor nejak nechtel jet. driv sem jel klidne 90 i 80 a auto jelo a vsecky kopce sem vyjel. kdyz sem to spravne nacasoval, tak sem ty kopce vyjizdel na 6 i 100 nebyl problem.
- prvni napad, kdyz sem jel tech 60 do kopce, ze je to turbo. na dalnici sem to potom vyloucil, protoze sem na 5 jel do mirnejsiho kopecku az 120 a na 5 to tahne normalne.
- dalsi napad praskla hadice - to sem ale taky vyloucil, protoze to na 5 jede.
- co nejaka podtlakova hadicka? zatim nevim jak ostatni rychlosti v nizkych otackach.
- mam pocit, jako by to auto jelo na tu 6 tak jak pred cipnutim. je mozne, ze by se dalo do nejakeho defaultniho nastaveni ta ridici jednotka?
diky za nazory.

Prosimtě, co znamená ta kalibrace převodovky? To mě dost zajímá.xlukas.cz píše: udelala se kalibrace prevodovky.