Stránka 8 z 9
Napsal: pon 17 srp 2009, 08:23
od Apollo
normálně chodí s košem ne

Napsal: pon 17 srp 2009, 09:51
od Markéta
no papírky. Jsou všude. Nevím, kde se tam berou

letáčky, jízdenky,
seznam nákupů.. obaly od cigaret ( ale nekouříme v autě ), od kondomů ..vše.
Napsal: pon 17 srp 2009, 09:57
od xlukas.cz
Napsal: pon 17 srp 2009, 13:46
od Apollo
jízdenky

že by smart MHD se strojkem

Napsal: pon 17 srp 2009, 14:05
od DYK77
Hle i obaly od kondomů, to je mrhání penězi a poloviční zážitek

Napsal: pon 17 srp 2009, 19:32
od MyshaK.
Markéta píše:no papírky. Jsou všude. Nevím, kde se tam berou

letáčky, jízdenky,
seznam nákupů.. obaly od cigaret ( ale nekouříme v autě ), od kondomů ..vše.
Ehm, plně Ti rozumím, u nás je to to samý-nevím,kde se to tam bere..asi to tam samo lítá oknem

Napsal: úte 18 srp 2009, 14:58
od Markéta
No, možná je to mrhání penězi, ale lepší, než za dva měsíce prodat jednohubku, protože se tam už nevejdu
a jízdenky prodávám všem, co se chtějí svézt, to víš, nafta taky není zadarmo.

Napsal: úte 18 srp 2009, 15:36
od xlukas.cz
DYK77 píše:Hle i obaly od kondomů, to je mrhání penězi a poloviční zážitek

cim si jsi tak jisty, ze je to pro zenu polovicni zazitek

Napsal: úte 18 srp 2009, 17:46
od DYK77
Leta praxe synku

Napsal: úte 18 srp 2009, 19:42
od Apollo
DYK77 píše:Leta praxe synku

léta? a v zimě nic?

Napsal: úte 18 srp 2009, 22:21
od Markéta
Ne, v zimě pěkně hupky dupky do postýlky
otázka z jiného soudku - pokud mi začne blikat rezerva, jaký je dojezd??
Kolik litrů mi zbývá v nádrži a kolik km asi ujedu?? Posledně mě mohl šlak trefit, když mi začala blikat rezerva
a nejbližší benzínka 15 km. Nevěděla jsem

Napsal: úte 18 srp 2009, 22:49
od Gibon
Najedu ještě cca 50km.
Napsal: úte 18 srp 2009, 22:58
od David0600
30km na nulu a to paní řikala že mě jednou zabije

Napsal: stř 19 srp 2009, 07:29
od DYK77
Na rezervu z Žebráku do Mostu přes Křivoklát. Vyšlo to

Mám 30l nádrž a ty ?
Napsal: stř 19 srp 2009, 07:37
od xlukas.cz
na rezervu z prahy do mostu. a stejne to blbe ukazuje
