Stránka 8 z 28
Napsal: stř 01 čer 2011, 06:58
od houzar
podle mě je tam velké množství pohyblivých součástí,které bude v seriovce jen obtížně dosažitelná kvalita /za rozumnou cenu / přesnosti výroby
oba máte taktéž pravdu i když dynamika roztočení setrvačníku není tak komplikovaná a ani váha ,vždy i ve Smartu je setrvačník
Napsal: stř 01 čer 2011, 09:54
od sultana
jo, je, a pěkně drahej

Napsal: pát 03 čer 2011, 09:55
od xlukas.cz
Napsal: pát 03 čer 2011, 19:52
od DYK77
Tak už a to odhalej

Napsal: úte 21 čer 2011, 06:17
od houzar
Napsal: úte 21 čer 2011, 07:13
od houzar
http://auto.idnes.cz/desivy-motoristick ... tomoto_vok
a co na to VY ?
no a až zblbnu ůplně tak vymyslím auto s nulovou spotřebou aby se nemuselo startovat vůbec
http://auto.idnes.cz/auta-budou-setrit- ... tomoto_vok
a řídit to budu doma od televize v další evo pak myšlenkou s blázincehttp://auto.idnes.cz/dotykovy-volant-pomuze-ridicum-sledovat-provoz-ovlada-se-jako-mobil-1jr-/automoto.aspx?c=A110616_170519_automoto_hig
Napsal: stř 22 čer 2011, 19:43
od houzar
politici už řeší korupci-no a nejlepší je jí přímo uzákonit
http://www.tyden.cz/rubriky/domaci/dopr ... 04764.html
zaujímají mějakk názory negativní tak i pozitivní tento mě zaujal
citace:
Za posledních 20 let se v konstrukci auta neobjevilo nic užitečné a spotřeba je po odečtení podvodů samozřejmě také stejná. Co je tedy špatně na starém autě ? Jen to, že se snáze opravuje a nenutí majitele k podpoře automobilek, které kromě kuplířských služeb pro odboráře VW jen přemýšlí jak vyrobit mizernější křáp než vloni.
Napsal: čtv 23 čer 2011, 13:26
od houzar
Napsal: čtv 23 čer 2011, 23:27
od Michal71
[quote="houzar"]politici už řeší korupci-no a nejlepší je jí přímo uzákonit
http://www.tyden.cz/rubriky/domaci/dopr ... 04764.html
ještě zapoměli kdo uhradí stracený čas a náklady na cestu k STK
Napsal: sob 25 čer 2011, 23:10
od xlukas.cz
Napsal: úte 28 čer 2011, 22:58
od Michal71
Na to vyloženě čekám nevíte od kdy by to mohlo platit???
Napsal: úte 28 čer 2011, 23:46
od xlukas.cz
1.1.2012
taky cekam. stroj mam pripraveny uz 6 roku doma

Napsal: čtv 30 čer 2011, 06:04
od houzar
Napsal: ned 03 črc 2011, 01:19
od jancarik F2
Napsal: pon 04 črc 2011, 21:07
od DYK77
nádhera
