Stránka 8 z 10

Napsal: úte 22 bře 2011, 19:44
od peopleshk
...ja to planuji uz od patku, ale jeste to upresnim.... zatim je to tak na 60%

Napsal: ned 27 bře 2011, 16:36
od houzar

Napsal: pon 28 bře 2011, 18:24
od DYK77
Záloha přijata od :

Markéta
Mausx
jancarik F2
Ivo Hnilica
DRACO
Mili_K
JANÍK
Jan Radil

Napsal: čtv 31 bře 2011, 15:44
od Jirka 38
Prosím o sdělení, jestli mám poslat rezervační poplatek za sebe i za manželku nebo jenom za sebe, protože v odstavci 5-rezervační poplatek- je napsáno : po každém účastníkovi srazu budeme vyžadovat zaslání rezervačního poplatku ve výši 500 Kč, ale na konci odstavce je věta, že rezervační poplatek se platí za celé auto (nikoliv za každou osobu).
Díky za odpověď

Napsal: čtv 31 bře 2011, 15:53
od Druzeta
Stačí poslat 500,-Kč za oba. :wink:

Napsal: čtv 31 bře 2011, 15:56
od Jirka 38
Díky za rychlou odpověď.

Napsal: pát 01 dub 2011, 13:57
od houzar

Napsal: pon 04 dub 2011, 10:12
od Mili_K
Jak to vypada s rozdelenim ubytovani a moznosti se ubytovat jiz v patek vecer ?

Jde se ještě přihlásit na JVV?

Napsal: pon 04 dub 2011, 22:17
od smart007
Zdarvíme organizátory JVV,

dnes jsme se setkali po dlouhé době s kamarády, kteří projevili zájem se přihlásit na sraz JVV a tak jsme se chtěli zeptat, zda to ještě jde?

Díky za odpověď. Smart007

Napsal: stř 06 dub 2011, 21:45
od jancarik F2
dotaz na prazaky a okoli pojede se nejak hromadne :?:
nebo sraz az na miste...

Napsal: stř 06 dub 2011, 23:53
od peopleshk
Ja prave premyslim jestli pojedu z HK nebo z Prahy. Ptal jsem se jestli nekdo pojede z HK a zatim nikdo, takze asi pojedu z Prahy....takze asi tak.

Napsal: stř 06 dub 2011, 23:55
od jancarik F2
no slava tak uz jsme dva :lol:

Napsal: čtv 07 dub 2011, 10:07
od peopleshk
*1* Ok uvidime kdo se jeste prida....

Napsal: čtv 07 dub 2011, 10:35
od Blanka0600
my budeme vyrážet taky skoro z Prahy (Jesenice) :lol:

Napsal: čtv 07 dub 2011, 10:41
od jancarik F2
tak uz nam staci najit misto a zvolit cas :wink:
asi nejakou benzinku :?: