Stránka 8 z 11
Napsal: stř 11 led 2012, 21:53
od Blanka0600

tady je už možný snad všechno ..
Napsal: stř 11 led 2012, 23:08
od xlukas.cz
to je jako dohadovani se co bylo driv, jestli kure nebo vejce.
myslim si, ze je zajmem dopravniho podniku, aby kolem jeho zastavek byvalo co nejvic lidi, aby maximum lidi pouzivalo mhd a mesto nemuselo tak moc dotovat jeho provoz. pausalni naklady jsou totiz stejne at prevezou za den 300, 500 nebo 750tis. lidi. dlouhodobe zbytecne lidi propusti a usetri za palivo, ale kratkodobe musi jezdit vsecky linky a musi zaplatit veskere provozni naklady. zvyseni poctu prepravenych osob je jednoznacne zvyseni trzeb a snizeni ztraty. jdou presne opacnym smerem. verejna doprava nemuze byt nikdy ziskova, protoze naklady se blizi individualni preprave. individualni preprava ma obrovskou vyhodu - presun z domu az na misto urceni a taky rychlost. pritom zrovna praha se snazi delat vse pro to, aby individualni prepravu zpomalovala => ruseni jizdnich pruhu a jejich vyclenovani pro hromadnou dopravu.
Napsal: úte 07 úno 2012, 06:52
od houzar
co myslíte dostávají vězni taky důchod? jestli jo tak než to odsedí tak si přijde na pěkný peníze
http://zpravy.idnes.cz/prokuratura-pry- ... anicni_ipl
Napsal: pon 12 lis 2012, 15:33
od Druzeta
Napsal: úte 13 lis 2012, 06:40
od houzar
Napsal: úte 13 lis 2012, 15:35
od Druzeta
Napsal: stř 14 lis 2012, 12:34
od Blanka0600
jo, konečně máme souseda doma

Napsal: sob 01 pro 2012, 06:21
od houzar
Napsal: sob 08 pro 2012, 09:12
od houzar
Napsal: čtv 13 pro 2012, 14:44
od houzar
a co Váš názor na Pík,že by právě ona vyla strůjcem konce světa?
http://tn.nova.cz/zpravy/domaci/klasnov ... enila.html
Napsal: čtv 13 pro 2012, 16:21
od Ivojah
K.Peake a politické veletoče - zdaleka není a nezůstane ojedinělá těch již u jednotlivců v porevoluční době bylo.
Politika to je věda umění nemožného, která se především projevuje u jednotlivých osobností mající zájem živiti se politikou v rychlé orientaci a správnému zařazení se do měnících se politických poměrů. ( Přesný název má ale jiné vyznění a dějinami se táhne!) Nepochopení tohoto principu znamená téměř vždy zbavení se docela solidních příjmů a je přece pochopitelné, že nejde ani tak o blaho národa jak o blaho jiné.
Není to jenom tak vstoupit do vrcholné politiky u politických stran s porevoluční tradicí se i schopný jednotlivec velmi těžce dostává do popředí – je obsazeno! Zatímco u nově vznikajících stran doposud vždy s dobou určitou pobytu na výsluní tato skutečnost dovede, do té doby naprosto neznámé jednotlivce, vyzvednou nejenom do sněmovny ale na nejvyšší místa státní legislativy. A v popisovaném případě byla cesta do vysoké politiky ještě krkolomnější. Tyto osoby pak dělají co „umí“ ani tak nejde o výsledky – proč také jeden odejde druhý přijde a nic zvláštního se neděje – systém je dán, ale hlavně když už tak odsloužit ve funkci co nejdéle. A kdo by to nechtěl, nezazlívám jim to je to lidské chování okolnostmi vehnané na dvě misky vah. Jedna se týká čestného a sebekritického jednání s nastolenou osobní otázkou můžu něčím přispět ve prospěch veřejného blaha a na druhé misce - k té se nikdo nechce znát, ale přece jenom si člověk řekne, není na škodu si v krátkém čase zabezpečit svůj budoucí život hmotnými statky proč této situace nevyužít. Myslím, že lákavější je ta druhá možnost. Alespoň dějiny v mnohém vypovídají, že účel světí prostředky. A člověče rozhodni se sakra nevím je to složité!:D
O kom jsem přesvědčen, že nedělá politiku pro zbohatnutí je pouze „náš šlechtic“ vedoucí Ministerstvo zahraničních věcí pan Schwarzenberg.
Napsal: sob 15 pro 2012, 06:55
od houzar
to je ta DeDeRonie ti bylivždycky aktivní i před válkou
http://zpravy.idnes.cz/kontroly-nemecke ... zpravy_alh
Napsal: stř 02 led 2013, 14:48
od Druzeta
Napsal: pon 07 led 2013, 09:23
od DYK77
Rušení podmínek, mazání trestního rejsříku a ještě tohle....

Napsal: pon 07 led 2013, 09:44
od houzar