zadni trojuhelniky jsou hracka. jak sem psal. zrovna ve stredu sem je jednomu z vas delal
teda ... opravoval spatne udelane.
Abychom nezůstali zakonzervováni, připojili jsme se k Facebooku, kde nás najdete TADY!




pozor na to. v housence se zbytecne drzi voda a necistotyDYK77 píše:PNejlépe udělej na lepených plochách silikonem vlnovku, než jen rovnou vrstvu - housenku.


Ahoj, prosim, o radu, jak zavadu na zadnim skle opravit? Jedna se o Smarta 2. generace (r.v. 2007) a kdyz prsi zaplni se dutina "pod steracem" a voda po otevreni vyteka pravym hornim rohem (nekdy i obema) a tece do kufru. Dekuji za pomoc, co kde musim rozebrat a zasilikonovatJara píše:teklo mi tam zadním sklem. Po pravé straně v horním zaobleném rohu to bylo špatně přilepený. Po dešti to ve dveřích při otevření pěkně šplouchalo a vyteklo to po otevření do kufru.



