Stránka 8 z 11

Napsal: sob 28 úno 2009, 23:40
od MILAEV
skoro po roce tvořím přiznání,že máme Smartíka jako autíčko pro radost a na výlety.Koupili jsme si ho 12.4.2008.MCC Smart 0.6/45kW pulse najeto měl 58tis. Teď má asi o 400km víc. O--O

Napsal: ned 01 bře 2009, 09:43
od xlukas.cz
za rok 400 km :shock: :shock: nechybi ti tam jedna nula :?:

Napsal: ned 01 bře 2009, 11:51
od kimby
Luky...jsou jako my :D

Napsal: ned 01 bře 2009, 11:52
od kimby
MILAEV píše:skoro po roce tvořím přiznání,že máme Smartíka jako autíčko pro radost a na výlety.Koupili jsme si ho 12.4.2008.MCC Smart 0.6/45kW pulse najeto měl 58tis. Teď má asi o 400km víc. O--O
a klidně jste se mohli přiznat dříve :-)

Napsal: ned 01 bře 2009, 15:29
od DYK77
Tak 400 KM je fakt málo, ale každý není polykač km že :)
Jezděte víc, když to nebudete využívat, tak to pro tu věc také není úplně dobře.

Napsal: ned 01 bře 2009, 16:47
od MILAEV
Vždy jsem napsal, že je to pro radost a ta nula tam fakt nechybí.Na polikání kilometrů mám Peugeot Partner 1.8i . Na couračky po městě,do práce,na ryby a hlavně na ježdění v zimě zůstalo doma ještě Cinquecento 0.9i.Co se týká Smartů, tak je sleduju už od jejich vzniku.Uplně mne učarovali když jsem je viděl v Německu poprvé v r1998.To když se objevil za naším truckem a z ničeho nic vystřelilo toto minivozíko vpřed jak nějaké porsche kterých tam v tu dobu bylo už na mraky.Tak to byl asi ten okamžik kdy jsem se o ně začal zajímat. O--O

Napsal: úte 03 bře 2009, 06:58
od Markéta Muzikářová
MILAEV píše:Vždy jsem napsal, že je to pro radost a ta nula tam fakt nechybí.Na polikání kilometrů mám Peugeot Partner 1.8i . Na couračky po městě,do práce,na ryby a hlavně na ježdění v zimě zůstalo doma ještě Cinquecento 0.9i.Co se týká Smartů, tak je sleduju už od jejich vzniku.Uplně mne učarovali když jsem je viděl v Německu poprvé v r1998.To když se objevil za naším truckem a z ničeho nic vystřelilo toto minivozíko vpřed jak nějaké porsche kterých tam v tu dobu bylo už na mraky.Tak to byl asi ten okamžik kdy jsem se o ně začal zajímat. O--O
Vozítko je to bombastický, to víme všichni, navíc je dobře,že je lehké. Protože když jsem v pátek zapadla na příjezdové cestě, doslova jsem ho musela dokopat a došouchat do garáže. A protože žádný jiný poklad, komě babety a kola v garáži nestojí, nemůžu miláčka v zimě holt šetřit. Teda s těma kilákama, to mám i já od října nalítáno,víc a to jezdím kousek do práce, do školky a na nákup :D papá a a vám dobře slouží

Napsal: úte 03 bře 2009, 19:16
od houska
babeta neni špatná na zimu

Napsal: úte 03 bře 2009, 19:45
od MILAEV
Markéta Muzikářová píše:
MILAEV píše:Vždy jsem napsal, že je to pro radost a ta nula tam fakt nechybí.Na polikání kilometrů mám Peugeot Partner 1.8i . Na couračky po městě,do práce,na ryby a hlavně na ježdění v zimě zůstalo doma ještě Cinquecento 0.9i.Co se týká Smartů, tak je sleduju už od jejich vzniku.Uplně mne učarovali když jsem je viděl v Německu poprvé v r1998.To když se objevil za naším truckem a z ničeho nic vystřelilo toto minivozíko vpřed jak nějaké porsche kterých tam v tu dobu bylo už na mraky.Tak to byl asi ten okamžik kdy jsem se o ně začal zajímat. O--O
Vozítko je to bombastický, to víme všichni, navíc je dobře,že je lehké. Protože když jsem v pátek zapadla na příjezdové cestě, doslova jsem ho musela dokopat a došouchat do garáže. A protože žádný jiný poklad, komě babety a kola v garáži nestojí, nemůžu miláčka v zimě holt šetřit. Teda s těma kilákama, to mám i já od října nalítáno,víc a to jezdím kousek do práce, do školky a na nákup :D papá a a vám dobře slouží

Dík, dlouho jsem vybíral,vypadá po roce zkoumání ok.

Napsal: úte 03 bře 2009, 22:13
od DYK77
houska píše:babeta neni špatná na zimu
Když špatně chytá, tak se člověk parádně zahřeje :lol:

od kdy mate smarta

Napsal: úte 03 bře 2009, 22:33
od Oldrich Salek
Tak to tady pročítám a nevím jestli se mam vubec ozývat,ale risknu to .Já mám smartíka od listopadu 2008,koupil jsem si ho vyloženě pro zábavu a jsem do něj zamilovaný ,miluji minivozítka.Asi před 30 lety jsem si pořídil na tu dobu super žabu Fiat 500 ,totálně v dezolátním stavu a udělal jsem z něj autíčko za kterým se každý otočil.Měl jsem v něm vlastnoručně přestavěný motor 650 ,který s váhou vozu 520kg dělal divy a v zatáčkách neměl konkurenci.Já na něm na tu dobu měl i dokonce al kola což byla bomba.Potom s ním muj syn odjezdil své začátky a pub.období ,až nám ho jeden blb rozbil a ja ho prodal,dodnes toho lituji.Tak ted´má :P m na hraní smarta 800cdi passion 2003 62000km a dokonce je vněm i nezávislé topení Webasto na dálkáč.Miláček stojí samozřejmě v teplé garáži se čtyřkolkama a chopperem a moje Astra g stojí venku pod přístřeškem,tak ho miluji.Tak vás všechny zdravím a starejte se o ty miláčky dobře ,doufám že se někde na srazu potkáme Olda

Napsal: úte 03 bře 2009, 22:53
od kimby
přeji mnoho najetých km bez starostí a s radostí :-) Sraz bude brzy, tak určitě budeme rádi, když se přijedete prckem pochlubit *1*

Napsal: stř 04 bře 2009, 11:22
od Markéta Muzikářová
DYK77 píše:
houska píše:babeta neni špatná na zimu
Když špatně chytá, tak se člověk parádně zahřeje :lol:
Moje Mánička je spolehlivá, to jen Markétka někdy zapomene na benzínek a pak se zahřeje, to jo :D

Napsal: stř 04 bře 2009, 11:23
od Markéta Muzikářová
houska píše:babeta neni špatná na zimu
Trošku to klouže,ale když nasadím řetězy...... :lol:

Napsal: stř 04 bře 2009, 18:19
od houska
DYK77 píše:
houska píše:babeta neni špatná na zimu
Když špatně chytá, tak se člověk parádně zahřeje :lol:

a ještě ušetří za benzín