Napsal: sob 28 úno 2009, 23:40
skoro po roce tvořím přiznání,že máme Smartíka jako autíčko pro radost a na výlety.Koupili jsme si ho 12.4.2008.MCC Smart 0.6/45kW pulse najeto měl 58tis. Teď má asi o 400km víc. 
Vítejte na stránkach Smart autoclubu. Sem můžete vkládat své poznatky týkající se vozů Smart a tak se o ně podělit s ostatními. Máte-li potíže s přihlášením pište na postmaster(z)smart-club.cz
https://smart-club.cz/phpBB3/
a klidně jste se mohli přiznat dříveMILAEV píše:skoro po roce tvořím přiznání,že máme Smartíka jako autíčko pro radost a na výlety.Koupili jsme si ho 12.4.2008.MCC Smart 0.6/45kW pulse najeto měl 58tis. Teď má asi o 400km víc.
Vozítko je to bombastický, to víme všichni, navíc je dobře,že je lehké. Protože když jsem v pátek zapadla na příjezdové cestě, doslova jsem ho musela dokopat a došouchat do garáže. A protože žádný jiný poklad, komě babety a kola v garáži nestojí, nemůžu miláčka v zimě holt šetřit. Teda s těma kilákama, to mám i já od října nalítáno,víc a to jezdím kousek do práce, do školky a na nákupMILAEV píše:Vždy jsem napsal, že je to pro radost a ta nula tam fakt nechybí.Na polikání kilometrů mám Peugeot Partner 1.8i . Na couračky po městě,do práce,na ryby a hlavně na ježdění v zimě zůstalo doma ještě Cinquecento 0.9i.Co se týká Smartů, tak je sleduju už od jejich vzniku.Uplně mne učarovali když jsem je viděl v Německu poprvé v r1998.To když se objevil za naším truckem a z ničeho nic vystřelilo toto minivozíko vpřed jak nějaké porsche kterých tam v tu dobu bylo už na mraky.Tak to byl asi ten okamžik kdy jsem se o ně začal zajímat.
Markéta Muzikářová píše:Vozítko je to bombastický, to víme všichni, navíc je dobře,že je lehké. Protože když jsem v pátek zapadla na příjezdové cestě, doslova jsem ho musela dokopat a došouchat do garáže. A protože žádný jiný poklad, komě babety a kola v garáži nestojí, nemůžu miláčka v zimě holt šetřit. Teda s těma kilákama, to mám i já od října nalítáno,víc a to jezdím kousek do práce, do školky a na nákupMILAEV píše:Vždy jsem napsal, že je to pro radost a ta nula tam fakt nechybí.Na polikání kilometrů mám Peugeot Partner 1.8i . Na couračky po městě,do práce,na ryby a hlavně na ježdění v zimě zůstalo doma ještě Cinquecento 0.9i.Co se týká Smartů, tak je sleduju už od jejich vzniku.Uplně mne učarovali když jsem je viděl v Německu poprvé v r1998.To když se objevil za naším truckem a z ničeho nic vystřelilo toto minivozíko vpřed jak nějaké porsche kterých tam v tu dobu bylo už na mraky.Tak to byl asi ten okamžik kdy jsem se o ně začal zajímat.papá a a vám dobře slouží
Když špatně chytá, tak se člověk parádně zahřejehouska píše:babeta neni špatná na zimu
Moje Mánička je spolehlivá, to jen Markétka někdy zapomene na benzínek a pak se zahřeje, to joDYK77 píše:Když špatně chytá, tak se člověk parádně zahřejehouska píše:babeta neni špatná na zimu
Trošku to klouže,ale když nasadím řetězy......houska píše:babeta neni špatná na zimu
DYK77 píše:Když špatně chytá, tak se člověk parádně zahřejehouska píše:babeta neni špatná na zimu