Mám to vše pohromadě. Kdo bude chtít DVD poslat, tak mi napište adresu kam. Posílám to obyčejně. Cena DVD je 50,-Kč , které se převádí na účet Smart Autoclubu 217109330/0300
Pro ty kteří již přispěli na provoz fóra nějakou částkou a chtějí DVD poslat, platí cena 30,-Kč
Komu bude stačit dovést DVD na sraz, tak mi to také napište, a vím kolik toho vzít s sebou.
Na srazu budu dávat DVD grátis těm, kteří byli na Jarním vymetání výfuků 08



