Stránka 79 z 89

Napsal: stř 09 lis 2011, 18:37
od nedojedl
to bych dal taky,jenom by za mnou byla vidět hnědá čára...
http://www.novinky.cz/koktejl/250070-re ... nelak.html

Napsal: pát 11 lis 2011, 19:41
od nedojedl

Napsal: sob 12 lis 2011, 21:53
od nedojedl

Napsal: ned 13 lis 2011, 22:26
od DYK77
Pěkně to Jidášovi natřel :lol:

Napsal: stř 16 lis 2011, 13:34
od Druzeta

Napsal: sob 26 lis 2011, 17:40
od xlukas.cz
byt ridicem toho kamionu, tak ho naberu ... http://www.youtube.com/watch?v=8F2Uf9rc ... re=related

Napsal: sob 26 lis 2011, 19:01
od Návštěvník

Napsal: sob 26 lis 2011, 19:03
od nedojedl
co ty si za zmrdečka? :lol:

Napsal: ned 27 lis 2011, 22:55
od Michal71

Napsal: ned 11 pro 2011, 20:27
od Michal71

Napsal: čtv 22 pro 2011, 14:14
od Barbora
http://www.stream.cz/vtipky-srandicky/6 ... a-telefonu
žába se snaží sníst mravence z obrazovky telefonu.

Napsal: ned 25 pro 2011, 18:02
od nedojedl

Napsal: ned 25 pro 2011, 19:42
od jancarik F2

Napsal: úte 03 led 2012, 09:54
od Druzeta

Napsal: úte 03 led 2012, 15:14
od Michal71
Jen nevím zda je to varování nebo reklama?