Stránka 9 z 19

Napsal: čtv 12 lis 2009, 20:38
od houska
nemáš rád starožitnosti :?:

Napsal: čtv 12 lis 2009, 20:40
od DYK77
Ale jo , ale byla taky trochu hlubší, často jsem se topil a Kimby musela házet záchranný kruh :)
Nejsem na hloubky vybavený chobotem jako Gibon :lol:

Napsal: čtv 12 lis 2009, 20:41
od houska
neumíš plavat-nedávej si tolik vody :lol:

Napsal: čtv 12 lis 2009, 20:42
od xlukas.cz
sprcha je pohodlnejsi i ve dvojce.

Napsal: čtv 12 lis 2009, 20:44
od DYK77
houska píše:neumíš plavat-nedávej si tolik vody :lol:
Podcenil jsem to :-X

Napsal: čtv 12 lis 2009, 20:45
od DYK77
xlukas.cz píše:sprcha je pohodlnejsi i ve dvojce.
Vana je vana, tam si můžeš dát i sprchu, ve sprše si vanu nedáš :P

Napsal: čtv 12 lis 2009, 20:46
od xlukas.cz
chtel sem dat do obyvaku misto sedacky vyrivku. neproslo to :(

Napsal: čtv 12 lis 2009, 20:49
od DYK77
xlukas.cz píše:chtel sem dat do obyvaku misto sedacky vyrivku. neproslo to :(
To se nedivím, to je jako dát sedačku do koupelny :D

Napsal: čtv 12 lis 2009, 20:54
od xlukas.cz
tak kdo ma velkou koupelnu, proc ne ;-)

planuju koupelnu 5 x 6 m vcetne bazenu. i na sedacku by tam bylo misto. :-D

Napsal: čtv 12 lis 2009, 20:57
od DYK77
Na napouštění bazénu jsem moc lakomej a ekolog, ale blahopřeji musí to být fajn :wink:

Napsal: čtv 12 lis 2009, 21:01
od xlukas.cz
kdyz mas vlastni studnu, tak je to zadarmo a ten bazen ... ne plavecky. jen par tisic litru. dobre zatepleny s teplou vodou ohrivanou solarnima panelama, takze zadarmo.

Napsal: čtv 12 lis 2009, 21:08
od DYK77
Z panelů máme celej kvartýr, ale nejsou solární a flájská studna čepuje za draho, takže to musím oželet 8E

Napsal: čtv 12 lis 2009, 21:10
od houska
se napoj k sousedům :lol:

Napsal: čtv 12 lis 2009, 21:15
od DYK77
Jsem rád, že se nenapájej ode mne :lol:

Napsal: čtv 12 lis 2009, 21:16
od houska
třeba jo zkontroluj vodoměry :lol: