Stránka 9 z 19
Napsal: čtv 12 lis 2009, 20:38
od houska
nemáš rád starožitnosti

Napsal: čtv 12 lis 2009, 20:40
od DYK77
Ale jo , ale byla taky trochu hlubší, často jsem se topil a Kimby musela házet záchranný kruh

Nejsem na hloubky vybavený chobotem jako Gibon

Napsal: čtv 12 lis 2009, 20:41
od houska
neumíš plavat-nedávej si tolik vody

Napsal: čtv 12 lis 2009, 20:42
od xlukas.cz
sprcha je pohodlnejsi i ve dvojce.
Napsal: čtv 12 lis 2009, 20:44
od DYK77
houska píše:neumíš plavat-nedávej si tolik vody

Podcenil jsem to

Napsal: čtv 12 lis 2009, 20:45
od DYK77
xlukas.cz píše:sprcha je pohodlnejsi i ve dvojce.
Vana je vana, tam si můžeš dát i sprchu, ve sprše si vanu nedáš

Napsal: čtv 12 lis 2009, 20:46
od xlukas.cz
chtel sem dat do obyvaku misto sedacky vyrivku. neproslo to

Napsal: čtv 12 lis 2009, 20:49
od DYK77
xlukas.cz píše:chtel sem dat do obyvaku misto sedacky vyrivku. neproslo to

To se nedivím, to je jako dát sedačku do koupelny

Napsal: čtv 12 lis 2009, 20:54
od xlukas.cz
tak kdo ma velkou koupelnu, proc ne
planuju koupelnu 5 x 6 m vcetne bazenu. i na sedacku by tam bylo misto.

Napsal: čtv 12 lis 2009, 20:57
od DYK77
Na napouštění bazénu jsem moc lakomej a ekolog, ale blahopřeji musí to být fajn

Napsal: čtv 12 lis 2009, 21:01
od xlukas.cz
kdyz mas vlastni studnu, tak je to zadarmo a ten bazen ... ne plavecky. jen par tisic litru. dobre zatepleny s teplou vodou ohrivanou solarnima panelama, takze zadarmo.
Napsal: čtv 12 lis 2009, 21:08
od DYK77
Z panelů máme celej kvartýr, ale nejsou solární a flájská studna čepuje za draho, takže to musím oželet

Napsal: čtv 12 lis 2009, 21:10
od houska
se napoj k sousedům

Napsal: čtv 12 lis 2009, 21:15
od DYK77
Jsem rád, že se nenapájej ode mne

Napsal: čtv 12 lis 2009, 21:16
od houska
třeba jo zkontroluj vodoměry
