Stránka 9 z 9

Napsal: pát 22 říj 2010, 12:52
od mat00
Turbo dorazilo, takze sa pokusim dneska spojazdnit Smarta, ak vsetko dobre pojde, tak zajtra ideme obidvoma :lol: