Stránka 9 z 13

Napsal: pon 28 bře 2011, 15:19
od Blanka0600

Napsal: pon 28 bře 2011, 15:25
od xlukas.cz
uz v patek to tam stalo kdo vi z kama. tipuju mozna az na chodov. najizdeli sme v pruhonicich a jeste to bylo malo.
kolin to jisti. divim se, ze to pres noc neodstreli, rychle uklidi a rano se jezdi vesele vsemi pruhy.

Napsal: úte 29 bře 2011, 16:17
od Blanka0600
neodstřelí a rychle uklidí - lukáši, zapomínáš, kde žijem :cry: tady nic takhle rychle nejde

Napsal: úte 29 bře 2011, 18:57
od houzar

Napsal: úte 29 bře 2011, 19:45
od xlukas.cz
se tam s tim piplaji :roll:

Napsal: čtv 31 bře 2011, 12:11
od Blanka0600
článek z Dopravních novin č. 13 "Nová část Pražského okruhu už vydělala 137 miliónů Kč. V obou směrech projíždí v průměru 9500 nákladních vozidel" minulý týden to uvedl mluvčí českého mýtného systému David Šimoník

Napsal: čtv 23 čer 2011, 06:42
od houzar

Napsal: čtv 23 čer 2011, 07:53
od xlukas.cz
pan truxa i pani vapenikova se vyjadruji k necemu o cem vi velke nic. a vubec netusili co se na miste stalo :roll:

Napsal: pát 01 črc 2011, 23:00
od xlukas.cz

Napsal: úte 12 črc 2011, 08:24
od houzar

Napsal: úte 12 črc 2011, 12:25
od Ivojah
Nápis co zůstal na kapotě autobusu - Prožít víc - no těch 50 lidí co v něm jelo o další "adrenalin" by již rozhodně nestálo co ? Ještě že to tak bez zranění dopadlo.

Napsal: úte 12 črc 2011, 13:08
od houzar
kdybych to věděl,že se srazí,tak sem tam během 10-ti minut,ale né jak si myslíte pro peníze ale pomáhat uklízet
http://jihlava.idnes.cz/dodavka-s-penez ... zpravy_dmk
a teď čtu,že uklízeli do svého auta jiní-jedni chránili druzí pomáhali akorát nevím jak potom dělili
http://jihlava.idnes.cz/dodavka-s-penez ... zpravy_dmk

Napsal: stř 13 črc 2011, 15:46
od xlukas.cz

Napsal: stř 13 črc 2011, 16:25
od xlukas.cz
a bude kolaps ...
http://zpravy.idnes.cz/generalni-oprava ... domaci_mku

policie pry bude pomahat hlidanim dodrzovani povolene rychlosti. tim uzasne pomuzou, aby se nedelaly kolony. to by meli davat taky pokuty za pomalou jizdu :!:
loni a letos bylo dlouhodobych oprav a uzavirek minimum na rozdil od dob pred ctyrma, peti a vice rokama. takze se to zase zacne vracet a bude ucpana cela republika, jak na brno, tak na hradec :roll: :?

Napsal: stř 13 črc 2011, 23:09
od Blanka0600
dnes jsem jela do Prahy, skoro všude uzavírky :cry: je mi jasné, že někdy ty silnice opravit a nové koleje pro tramvaje taky položit musí, ale čeho je moc, toho je příliš :cry: asi jsem si zvolila zrovna špatný směr :lol: