Stránka 9 z 10
Napsal: čtv 07 dub 2011, 10:44
od Blanka0600
ještě mámě nejaký ten den čas

Napsal: čtv 07 dub 2011, 16:23
od xlukas.cz
obvykle byval sraz u shellky, pokud si pamatuju dobre.
Napsal: čtv 07 dub 2011, 16:58
od Markéta
Taky se vám zdá,že ty dny v pracovním týdnu se strašně vlečou a víkendy přímo pádí?

Mně by spíš zajímalo, kde bude hromadný sraz, prostě, kde se všichni sejdeme

a taky v kolik
Napsal: čtv 07 dub 2011, 17:43
od jancarik F2
Markéta píše:: Mně by spíš zajímalo, kde bude hromadný sraz, prostě, kde se všichni sejdeme

a taky v kolik
prvni stranka prvni prispevek

Napsal: stř 13 dub 2011, 19:03
od Mili_K
jak to vypada s tou moznosti ubytovat se jiz v patek ?
preci jenom uz se to blizi

Napsal: stř 13 dub 2011, 19:38
od dyno
dneska večer bude zasedat organizační výbor.... zítra bysme ti měli dát vědět

Napsal: čtv 14 dub 2011, 23:47
od dyno
V sekci ubytování jsem přidal info o tom, kdo kde bude spát. Takže se můžete individuálně objednat na nocování už v pátek...
Napsal: čtv 21 dub 2011, 00:16
od DYK77
Záloha přijata od :
Markéta
Mausx
jancarik F2
Ivo Hnilica
DRACO
Mili_K
JANÍK
Jan Radil
Jirkaal
Martin Braun
Pegas
CHORCHE
Jirka 38
Thierl
Jurage
JAGOBZ
SMART007
Keraj
Olii05
Houzar
Napsal: sob 23 dub 2011, 11:40
od marko583
ked sa naslo teraz par oneskorencov ako marko, polepetko + dake dalsie jedno, dve, tri auta.... s planom prist v sobotu rano a v sobotu vecer aj odist. treba nieco niekde (napisat, ohlasit, zaregisrovat) ??? alebo jednoducho len prideme a skratka daky ten obed v najhrsom pripade mat nebudem

Napsal: sob 23 dub 2011, 22:10
od scorpi4
ja som presvedceny, ze ziadny problem nebude...ale nech sa vyjadria kompetentni...
preco neostanete marko?
Napsal: sob 23 dub 2011, 22:31
od marko583
veci sa maju tak, ze 1.5. musim byt v bratislave... preto nemozem ostat. navyse ja momentalne nejazdim, kedze mi na palubovke svietia adiddas pasiky

Napsal: ned 24 dub 2011, 11:12
od scorpi4
tak mas limitovanu ediciu smart adidas...
cize na zraz prides inym karom?
Napsal: pon 25 dub 2011, 18:45
od dyno
Problém to teoreticky není. Pokud ubytování ani stravování nepotřebujete, můžete se k nám samozřejmě přidat. Jediný zádrhel by mohl nastat v tom, kolik lidí objednal Gibon na tu návštěvu vinařství....ale myslím, že tam se asi dva lidi navíc ztratí...
Napsal: pon 25 dub 2011, 19:35
od marko583
no hej, mam adidas ediciu roadstra

dojdem inym autom, bude to smart... bud s niekym, alebo dakeho zozeniem. moznosti je niekolko.
Napsal: stř 27 dub 2011, 12:06
od dyno
Pro přehlednost přidávám přesné informace o místě a čase srazu pro účastníky.
Sraz je v obci Lednice na nádvoří zámku v prostoru dvora stáji a to dne 30.dubna 2011 v době 9.30 - 10.00 hodin.
GPS souřadnice:
48°48′8.80″N 16°48′15.88″E
Odkaz na mapu:
http://www.mapy.cz/#mm=TtTcFP@sa=s@st=s ... 26328@z=17
Prosíme všechny účastníky srazu, aby přijeli s dostatečným množství paliva v nádrži, abychom pak cestou nemuseli kvůli pár jedincům všichni zastavovat. Děkujeme za pochopení.