Stránka 9 z 26
Napsal: stř 23 črc 2008, 22:14
od DYK77
že jel Řepák do Bavor ?

Napsal: stř 23 črc 2008, 22:21
od kimby
ty jsi něco pil, přiznej se

Napsal: stř 23 črc 2008, 22:28
od DYK77
MixxxMaxxx

Napsal: stř 23 črc 2008, 22:30
od David0600
kimby píše:takový inteligentní rozhovor

mamka s takou mají jedině inteligentní hovory

Napsal: stř 23 črc 2008, 22:31
od DYK77
Hovory "H" ( H = Houska )

Napsal: stř 23 črc 2008, 22:32
od David0600
na "H" je slov hov..

Napsal: stř 23 črc 2008, 22:39
od kimby
No škoda, že tu H není

přirovnávat ho k H...(tomu druhému slovu)
Inteligentní hovory vedeme pouze na veřejnosti a na fóru

Napsal: stř 23 črc 2008, 22:41
od DYK77
Čo si pcháte husky do papuli

Napsal: stř 23 črc 2008, 22:42
od kimby
Napsal: stř 23 črc 2008, 22:42
od DYK77
Požát

Napsal: stř 23 črc 2008, 22:49
od David0600
cí to snad ani nejde ne

Napsal: úte 12 srp 2008, 20:44
od houska
táhni
Napsal: úte 12 srp 2008, 21:26
od DYK77
Tady jde zas do tuhýho

Napsal: čtv 14 srp 2008, 15:45
od houska
tady vždy
Napsal: úte 19 srp 2008, 18:29
od houska