Stránka 9 z 26

Napsal: stř 23 črc 2008, 22:14
od DYK77
že jel Řepák do Bavor ? :mrgreen:

Napsal: stř 23 črc 2008, 22:21
od kimby
ty jsi něco pil, přiznej se :lol:

Napsal: stř 23 črc 2008, 22:28
od DYK77
MixxxMaxxx (-:*:-)

Napsal: stř 23 črc 2008, 22:30
od David0600
kimby píše:takový inteligentní rozhovor :wink:
mamka s takou mají jedině inteligentní hovory :lol:

Napsal: stř 23 črc 2008, 22:31
od DYK77
Hovory "H" ( H = Houska ) :lol:

Napsal: stř 23 črc 2008, 22:32
od David0600
na "H" je slov hov.. :lol:

Napsal: stř 23 črc 2008, 22:39
od kimby
No škoda, že tu H není :lol: přirovnávat ho k H...(tomu druhému slovu)

Inteligentní hovory vedeme pouze na veřejnosti a na fóru :lol:

Napsal: stř 23 črc 2008, 22:41
od DYK77
Čo si pcháte husky do papuli :lol:

Napsal: stř 23 črc 2008, 22:42
od kimby
Hasku do papuli? :lol: :lol: :oops: No kde jsi toto viděl :lol:

Napsal: stř 23 črc 2008, 22:42
od DYK77
Požát :lol:

Napsal: stř 23 črc 2008, 22:49
od David0600
cí to snad ani nejde ne :lol:

Napsal: úte 12 srp 2008, 20:44
od houska
táhni

Napsal: úte 12 srp 2008, 21:26
od DYK77
Tady jde zas do tuhýho 8E

Napsal: čtv 14 srp 2008, 15:45
od houska
tady vždy

Napsal: úte 19 srp 2008, 18:29
od houska