Stránka 9 z 11
Napsal: pon 26 dub 2010, 19:19
od xlukas.cz
jako jestli daji klicky od hummera a reknou tady ho mate na hodinu a delejte si co chcete, tak to zni zajimave.
Napsal: pon 26 dub 2010, 19:24
od Janík
http://www.firmanazazitky.cz/hum-hum-hummer-5
To dostal Jirka k svátku. To má hodnýho Janíka co

Napsal: pon 26 dub 2010, 19:47
od Markéta
Skvělý tip na dárek pro přítele i pro taku

Napsal: pon 26 dub 2010, 20:03
od xlukas.cz
az budete chtit dat neco mne, tak tady mate tip
http://www.firmanazazitky.cz/ferrari-360-modena-f1-2
a minimalne na 24 hodin

hodina je na prd. to se s tim ani neseznamim.
Napsal: pon 26 dub 2010, 20:12
od Janík
Napsal: pon 26 dub 2010, 20:17
od DYK77
Tak už je mi to jasný

Hlavně že se vám to líbilo

Napsal: pon 26 dub 2010, 20:34
od Apollo
no jo je to zážitek si to projet... jsem si potvrdil jaký bude jedno z dalších aut do firmy
jinak jsem se informoval na reálnou spotřebu a prý se běžně s tím jezdí do tesca na nákupy za 17-18l, což je v pohodě
Napsal: pon 26 dub 2010, 20:38
od xlukas.cz
to te vyjde levnejs a pohodlnejs nekomu za ten nakup zaplatit, aby ho udelal misto tebe

Napsal: pon 26 dub 2010, 20:58
od DYK77
Kolik říkal tenkrát ten maník z Prostějova? 25l/100 ?

Napsal: pon 26 dub 2010, 21:08
od Apollo
taky jsem počítal 25-30l/100km kdyby to jezdilo do 20 byl bych spokojenej
Napsal: pon 26 dub 2010, 21:13
od DYK77
To je spotřeba v naftě nebo benzínu ?
Napsal: pon 26 dub 2010, 21:17
od xlukas.cz
tipuju na benzin. v nafte tolik nezere ani kamion.
Napsal: pon 26 dub 2010, 21:36
od DYK77
No že jeden říká 25 a druhý 18l/100, tak mě napadlo jestli v tom není něco jiného než lehká noha.
Napsal: pát 30 dub 2010, 21:36
od Apollo
DYK77 píše:To je spotřeba v naftě nebo benzínu ?
klasika H2 6.0litr benzín (jsou to přeci amíci

ta nafta nevím ta asi nebude tak drsná na spotřebu, ale bál by se nákladů na údržbu strašího kusu, možná pak už lepší mít to "v plynu" tam už poloviční cena za litr bude znát, a kdo chce hodně šetřit, tak naftovej motor a jezdit tankovat do Penny vegetol

Napsal: pát 30 dub 2010, 21:43
od Apollo
jinak tu spotřebu určitě ovlivní i řidičova lehká noha a taky to jestli jezdí na nákup po dálnici nebo vzdušnou čarou přes pole a lesy, rvát to jedničkou v terénu se asi dost výrazně projeví
v globále je ale celkem u takovýho auta debata o spotřebě trochu mimo, kdo má jako jedno z kritérií spotřebu do hummera rozhodně nepůjde, a taky se to asi nepořizuje do rodiny jako jediný auto, vyděl bych to jako doplnění když někdo lítá celý týden ve smártu a má i sporák na neděli tak hummera na sobotu na blbnutí