Vítejte na stránkach Smart autoclubu. Sem můžete vkládat své poznatky týkající se vozů Smart a tak se o ně podělit s ostatními. Máte-li potíže s přihlášením pište na postmaster(z)smart-club.cz
Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
Tak tady v létě opravili vedlejší barák a už se do něj pustil datel, nebo spíš nějakej strakapoud
To jsem zvědav jestli ty nové polystyrenové fasády vydrží tolik co ty staré
DYK77 píše:Tak tady v létě opravili vedlejší barák a už se do něj pustil datel, nebo spíš nějakej strakapoud
To jsem zvědav jestli ty nové polystyrenové fasády vydrží tolik co ty staré
Prdlajs datel! Bordel na čipu to je!
A smart fan of the Smart club without a Smart car anymore. That's fun. And that's smart.
no fakt jsme ho tak 5min pozorovali, mlátil do toho fakt vest a díra (hnízdo) dost kvalitní a dost hluboké....no snad se nám to vyhne :-/ máme právě nově udělaný dům, ale jsme mnohem menší(nižší) tak si nás třeba nevšimnou