Stránka 10 z 36
Napsal: stř 10 zář 2008, 15:22
od Chorche
no já za celej vejlet nepotkal ani jednoho

Napsal: stř 10 zář 2008, 20:01
od kimby
No Chorche, tak tuto štolu, jak psal Dyk, jsme opravdu nenašli

také jsme to tedy po tom, co jsme zjistili, že na začátku sezóny to uzavřeli, vzdali, jen se prošli a odjeli jinam...
Ale vypadá to super, určitě tam zavítáme znovu, díky za fotky!
Sraz v severních Čechách---stojí to tu za to také!
Napsal: stř 10 zář 2008, 21:17
od DYK77
K restauraci by jsme se vešli, tedy dalo by se zaparkovat blízko, místa je tam dost podle mě.
Už minule jsem říkal, že uděláme srázek tady. To tu s Kimby známe, tak by to byl sraz speciál. Plánovat něco někde, kde to člověk nezná, je o dost náročnější.
Jinak Chorche má super fotečky, holt "Ofrouďák" se nezapře

Napsal: stř 10 zář 2008, 23:31
od David0600
DYK77 píše:Už minule jsem říkal, že uděláme srázek tady.
slova a jen slova
Napsal: stř 10 zář 2008, 23:54
od DYK77
Nejde o slova, jde o to, že Most je pro hodně lidí daleko, jelikož je na kraji republiky, já proti tomu neprotestoval, tak to děláme nějak přijatelněji kolem Prahy, nebo u hranic se Slovenskem, aby mohli přijet i Slováci.
Napsal: čtv 11 zář 2008, 00:07
od David0600
já se tomu nebráním, do chánova bych se jel podívat i když by jsme tam jeli asi rychle

dělám si srandu, ale fakt bych prubnul i tento kraj sice se vybral krumlov, ale houska má narozeniny pojede radši k tchýni gibon bez housky nepojede a pojedeme tam co si chtěl gibon i houska vybrečet tak těžko říct jestli je to dobré
Napsal: čtv 11 zář 2008, 08:05
od xlukas.cz
tak tak, o krumlovu nejvic kriceli gibon a houska.
Napsal: čtv 11 zář 2008, 08:07
od Gibon
Vždy je tam pěkně. A s Houskou to není vůbec ještě jistý. Tak mlčte mameluci. Krumloooov, Houskooooo!
Napsal: čtv 11 zář 2008, 09:53
od Chorche
Do chánova bych jel rači yotou. Přecijenom pevnosák vepředu vydrží víc neš ty plastíky na pidivozítku

Napsal: čtv 11 zář 2008, 10:11
od kimby
My jsem říkali do severních Čech, navíc Most není Chánov, to je jako Praha a Beroun....to také není totéž!!! Nevím, proč všichni spojují, když se mluví o městě Mostu ihned o Chánovu a cikánech....

Napsal: čtv 11 zář 2008, 10:20
od dyno
Protože Chánov je nejznámější mostecká kulturní pamětihodnost..... já tam třeba nic jinýho neznám.....

Napsal: čtv 11 zář 2008, 10:26
od kimby
dyno píše:Protože Chánov je nejznámější mostecká kulturní pamětihodnost..... já tam třeba nic jinýho neznám.....

Bože můj, Chánov je obec jako každá jiná, že je blízko Mostu je jedna věc, ale nechápu, spojovat Most s tím, že je to Chánov, že jsou tu jen cikáni a špína, navíc když to řeknou lidi, co to tu neznají
Napsal: čtv 11 zář 2008, 10:34
od Chorche
vůbec nic proti mostu a vokolí (z leteckýho pohledu mam most tuze rát, protože na letišti je fungující hospoda a rát tam lítam). Ale fak je, že jaxme byly o víkendu na tom výletě a chrápali sme v Bílině, taxe to tam čmoudama jenom hemžilo

Moc bělochů (přes název vesnice bílina) sem tam neviděl

Napsal: čtv 11 zář 2008, 10:38
od dyno
Tak jako víš jak, já to třeba neodsuzuju. Chtěl bych se tam jet někdy fakt podívat. Říkal jsem si, pojedu rychle, udělám pár fotek a zmizím. To mi přece toho Smarta nestihnou očesat ne ? No ale pak si přečteš třeba
tenhle článek a dozvíš se že tam jezdí jenom novináři a politici protože ostatní se tam bojí a docela mě to odradí.... ono tohle nepůsobí jako nejlepší pozvánka....
Chanov
Malé sídliště na periférii severočeského Mostu. Třináct panelových domů, ve kterých se v současnosti nachází 300 bytů. Obávané, zatracované, navštěvované pouze novináři a oficiálními návštěvami, které se přijely podívat na to, jak žijí Romové v nejzdevastovanějším sídlišti v České republice. Pro Čechy je Chanov symbolem nepřizpůsobivosti a nekulturnosti Romů. V roce 1978 zářilo novotou. Pak obyvatelé Chanova úplně zdevastovali dva panelové domy a řada dalších domů vypadá jako po živelní pohromě. Proč chanovské sídliště takto dopadlo?

Napsal: čtv 11 zář 2008, 10:58
od DYK77
Po poslední reportáži co nakecal Bartoška s Donutilem, vysílané v TV o Mostu, se ani nedivím, jakou představu si lidi dělaj. Je nutný to tu brát takové jaké to je, prostě průmyslová zóna se nezapře. Průmysl ale neslouží jen mosákum že, takže když ten komín nebude stát tady, bude stát někde jinde. Ten kdo tady bydlí, tu bydlí rád a netrpí žádným handicapem, že za kopcem je díra a hned vedle ní Chemopetrol. Staré město je pryč, ale mě jakož to rodákovi, co staré město nepoznal, se mi tady líbí a těžko bych si zvykal bydlet někde jinde. Má to tu své výhody, všude se dá zaparkovat, když jdu, nemusím jít jednou nohou po chodníku a druhou po silnici, protože je všude dost místa.
No páni umělci Bartoška a Donutil to podali vskutku profesionálně. Je vidět, že tu byli oba za doby, kdy Němci bombardovali Stalinovi závody.