Stránka 10 z 36

Napsal: stř 10 zář 2008, 15:22
od Chorche
no já za celej vejlet nepotkal ani jednoho :cry:

Napsal: stř 10 zář 2008, 20:01
od kimby
No Chorche, tak tuto štolu, jak psal Dyk, jsme opravdu nenašli :-( také jsme to tedy po tom, co jsme zjistili, že na začátku sezóny to uzavřeli, vzdali, jen se prošli a odjeli jinam...

Ale vypadá to super, určitě tam zavítáme znovu, díky za fotky!

Sraz v severních Čechách---stojí to tu za to také!

Napsal: stř 10 zář 2008, 21:17
od DYK77
K restauraci by jsme se vešli, tedy dalo by se zaparkovat blízko, místa je tam dost podle mě.
Už minule jsem říkal, že uděláme srázek tady. To tu s Kimby známe, tak by to byl sraz speciál. Plánovat něco někde, kde to člověk nezná, je o dost náročnější.
Jinak Chorche má super fotečky, holt "Ofrouďák" se nezapře :)

Napsal: stř 10 zář 2008, 23:31
od David0600
DYK77 píše:Už minule jsem říkal, že uděláme srázek tady.
slova a jen slova

Napsal: stř 10 zář 2008, 23:54
od DYK77
Nejde o slova, jde o to, že Most je pro hodně lidí daleko, jelikož je na kraji republiky, já proti tomu neprotestoval, tak to děláme nějak přijatelněji kolem Prahy, nebo u hranic se Slovenskem, aby mohli přijet i Slováci.

Napsal: čtv 11 zář 2008, 00:07
od David0600
já se tomu nebráním, do chánova bych se jel podívat i když by jsme tam jeli asi rychle :lol: dělám si srandu, ale fakt bych prubnul i tento kraj sice se vybral krumlov, ale houska má narozeniny pojede radši k tchýni gibon bez housky nepojede a pojedeme tam co si chtěl gibon i houska vybrečet tak těžko říct jestli je to dobré

Napsal: čtv 11 zář 2008, 08:05
od xlukas.cz
tak tak, o krumlovu nejvic kriceli gibon a houska.

Napsal: čtv 11 zář 2008, 08:07
od Gibon
Vždy je tam pěkně. A s Houskou to není vůbec ještě jistý. Tak mlčte mameluci. Krumloooov, Houskooooo!

Napsal: čtv 11 zář 2008, 09:53
od Chorche
Do chánova bych jel rači yotou. Přecijenom pevnosák vepředu vydrží víc neš ty plastíky na pidivozítku :lol:

Napsal: čtv 11 zář 2008, 10:11
od kimby
My jsem říkali do severních Čech, navíc Most není Chánov, to je jako Praha a Beroun....to také není totéž!!! Nevím, proč všichni spojují, když se mluví o městě Mostu ihned o Chánovu a cikánech.... :(

Napsal: čtv 11 zář 2008, 10:20
od dyno
Protože Chánov je nejznámější mostecká kulturní pamětihodnost..... já tam třeba nic jinýho neznám..... :roll:

Napsal: čtv 11 zář 2008, 10:26
od kimby
dyno píše:Protože Chánov je nejznámější mostecká kulturní pamětihodnost..... já tam třeba nic jinýho neznám..... :roll:
Bože můj, Chánov je obec jako každá jiná, že je blízko Mostu je jedna věc, ale nechápu, spojovat Most s tím, že je to Chánov, že jsou tu jen cikáni a špína, navíc když to řeknou lidi, co to tu neznají

Napsal: čtv 11 zář 2008, 10:34
od Chorche
vůbec nic proti mostu a vokolí (z leteckýho pohledu mam most tuze rát, protože na letišti je fungující hospoda a rát tam lítam). Ale fak je, že jaxme byly o víkendu na tom výletě a chrápali sme v Bílině, taxe to tam čmoudama jenom hemžilo :lol: Moc bělochů (přes název vesnice bílina) sem tam neviděl :lol:

Napsal: čtv 11 zář 2008, 10:38
od dyno
Tak jako víš jak, já to třeba neodsuzuju. Chtěl bych se tam jet někdy fakt podívat. Říkal jsem si, pojedu rychle, udělám pár fotek a zmizím. To mi přece toho Smarta nestihnou očesat ne ? No ale pak si přečteš třeba tenhle článek a dozvíš se že tam jezdí jenom novináři a politici protože ostatní se tam bojí a docela mě to odradí.... ono tohle nepůsobí jako nejlepší pozvánka....

Chanov

Malé sídliště na periférii severočeského Mostu. Třináct panelových domů, ve kterých se v současnosti nachází 300 bytů. Obávané, zatracované, navštěvované pouze novináři a oficiálními návštěvami, které se přijely podívat na to, jak žijí Romové v nejzdevastovanějším sídlišti v České republice. Pro Čechy je Chanov symbolem nepřizpůsobivosti a nekulturnosti Romů. V roce 1978 zářilo novotou. Pak obyvatelé Chanova úplně zdevastovali dva panelové domy a řada dalších domů vypadá jako po živelní pohromě. Proč chanovské sídliště takto dopadlo?


Obrázek
Obrázek
Obrázek

Napsal: čtv 11 zář 2008, 10:58
od DYK77
Po poslední reportáži co nakecal Bartoška s Donutilem, vysílané v TV o Mostu, se ani nedivím, jakou představu si lidi dělaj. Je nutný to tu brát takové jaké to je, prostě průmyslová zóna se nezapře. Průmysl ale neslouží jen mosákum že, takže když ten komín nebude stát tady, bude stát někde jinde. Ten kdo tady bydlí, tu bydlí rád a netrpí žádným handicapem, že za kopcem je díra a hned vedle ní Chemopetrol. Staré město je pryč, ale mě jakož to rodákovi, co staré město nepoznal, se mi tady líbí a těžko bych si zvykal bydlet někde jinde. Má to tu své výhody, všude se dá zaparkovat, když jdu, nemusím jít jednou nohou po chodníku a druhou po silnici, protože je všude dost místa.
No páni umělci Bartoška a Donutil to podali vskutku profesionálně. Je vidět, že tu byli oba za doby, kdy Němci bombardovali Stalinovi závody.