Stránka 10 z 13

Napsal: úte 30 zář 2008, 23:44
od David0600
a do uk

Napsal: úte 30 zář 2008, 23:45
od kimby
Uk by nás to vyšlo...myšleno 4 kola...240 liber

Napsal: úte 30 zář 2008, 23:46
od DYK77
A kola za stejnou cenu

Napsal: úte 30 zář 2008, 23:48
od kimby
píši tedy jen cenu za dopravu, ta cena je cca, protože je to o hmotnosti, ale psal mi pán, že zhruba takto..no

DE je levnější na dopravu, tedy zajedeme-li si osobně,

Kola prakticky +- nastejno

Napsal: úte 30 zář 2008, 23:51
od David0600
a co to nakonec bude, to co jsi sem dával na fotkách?

Napsal: úte 30 zář 2008, 23:52
od kimby
uvidíš :lol:

Napsal: úte 30 zář 2008, 23:56
od David0600
nic nevidím

Napsal: úte 30 zář 2008, 23:58
od DYK77
Tady se nic neutají Lorinser GmbH Typ: Speedy *láska*

Napsal: úte 30 zář 2008, 23:58
od David0600
tak to mě poser, ty jsou libový

Napsal: stř 01 říj 2008, 00:02
od DYK77
Já doufám, že to klapne. Teprve jsme napsali dotaz na prodejce, jestli si můžeme přijet ?

Napsal: stř 01 říj 2008, 00:05
od road-star
David0600 píše:tak to mě poser
Ty si taky koleduješ? :lol:

Napsal: stř 01 říj 2008, 00:05
od road-star
David0600 píše:ty jsou libový
To teda jsou :!: 8)

Napsal: stř 01 říj 2008, 00:06
od DYK77
Já to schytal včera :lol:

Napsal: stř 01 říj 2008, 00:07
od DYK77
Nemůžu se vynadívat. Po té co jsem zjistil, že i 16" můžou být těžké jako 17" jsem rezignoval a přestal to řešit

Obrázek

Napsal: stř 01 říj 2008, 00:08
od road-star
Dyk mi před barákem tajně serval MBIV a dal tam svoje krásný Speedy :?: :lol: