Stránka 10 z 13
Napsal: úte 30 zář 2008, 23:44
od David0600
a do uk
Napsal: úte 30 zář 2008, 23:45
od kimby
Uk by nás to vyšlo...myšleno 4 kola...240 liber
Napsal: úte 30 zář 2008, 23:46
od DYK77
A kola za stejnou cenu
Napsal: úte 30 zář 2008, 23:48
od kimby
píši tedy jen cenu za dopravu, ta cena je cca, protože je to o hmotnosti, ale psal mi pán, že zhruba takto..no
DE je levnější na dopravu, tedy zajedeme-li si osobně,
Kola prakticky +- nastejno
Napsal: úte 30 zář 2008, 23:51
od David0600
a co to nakonec bude, to co jsi sem dával na fotkách?
Napsal: úte 30 zář 2008, 23:52
od kimby
uvidíš

Napsal: úte 30 zář 2008, 23:56
od David0600
nic nevidím
Napsal: úte 30 zář 2008, 23:58
od DYK77
Tady se nic neutají Lorinser GmbH Typ: Speedy

Napsal: úte 30 zář 2008, 23:58
od David0600
tak to mě poser, ty jsou libový
Napsal: stř 01 říj 2008, 00:02
od DYK77
Já doufám, že to klapne. Teprve jsme napsali dotaz na prodejce, jestli si můžeme přijet ?
Napsal: stř 01 říj 2008, 00:05
od road-star
David0600 píše:tak to mě poser
Ty si taky koleduješ?

Napsal: stř 01 říj 2008, 00:05
od road-star
David0600 píše:ty jsou libový
To teda jsou

Napsal: stř 01 říj 2008, 00:06
od DYK77
Já to schytal včera

Napsal: stř 01 říj 2008, 00:07
od DYK77
Nemůžu se vynadívat. Po té co jsem zjistil, že i 16" můžou být těžké jako 17" jsem rezignoval a přestal to řešit

Napsal: stř 01 říj 2008, 00:08
od road-star
Dyk mi před barákem tajně serval MBIV a dal tam svoje krásný Speedy
