Stránka 10 z 13

Napsal: stř 21 říj 2009, 08:13
od Jurko
Peto, ked to tak chces, tak je to spravne :wink:

cize:

PETR KACMAR:
1x polievka
1x cervena kapusta
1x MENU 7

p.s.: tesime sa ze idete!!! *trsám* *okurka* *okurka* *trsám*

Napsal: stř 21 říj 2009, 11:01
od Greg
Greg + Petra (polovička) objednávají :

2x Menu číslo 2

Dík

Re: objednávka

Napsal: stř 21 říj 2009, 21:22
od Oldrich Salek
Oldřich Šálek píše:Tak objednávám Olda + J. 1x menu č.1+ dusená kapusta
Tak Jurko upřesnuji objednávku 1x menu č.1+dušená biela kapusta+3knedle dik

Re: objednávka

Napsal: stř 21 říj 2009, 22:30
od Jurko
napisal mi aj Jurage:
Jurage píše: objednavam si 1x menu 1 a červene zelí a 1x menu 2 bez zelí
diky Jirka

Napsal: čtv 22 říj 2009, 11:36
od xlukas.cz
menim pocet osob na 2 (samozrejme bez noci)

a jidlo:

1x menu 1

1x menu 2 + cervene zeli a 5 sisek.

Napsal: čtv 22 říj 2009, 11:38
od Jurko
SISEK? :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Napsal: čtv 22 říj 2009, 11:45
od xlukas.cz
kolecek knedli :lol:

Napsal: ned 25 říj 2009, 08:31
od dodo555
tak objednavam:

dodo555
2x menu č.3
1x dusena cervena kapusta
4x knedle


predbezne pojdeme 2 dospeli + 2 deti (deti nie su iste, preto ak pojdu objedname nieco na mieste)

mozno pojdeme aj na 2 smartoch :lol:

Napsal: ned 25 říj 2009, 09:46
od Jurko
dodo555,
treba si uvedomit, ze priprava husy/kacky/kurata nieco trva, a nakolko je to sukromny penzion, a nie restauracia, nie som si isty, ci budu schopni na mieste na pockanie pripravit nieco :?

Napsal: ned 25 říj 2009, 10:16
od dodo555
to bude ok prinajhorsom sa podelime :lol:

Napsal: ned 25 říj 2009, 10:43
od dodo555
tak pre istotu este priobjednam ,

konecna verzia:
2x menu č.3
1x dusena cervena kapusta
4x knedle
1x pečienka
4x Lokša suchá

Napsal: pon 26 říj 2009, 10:34
od Blanka0600
Jurko, jestlipak už taky objednáváš na víkend počasí? :lol: :lol: :lol:

Napsal: pon 26 říj 2009, 10:38
od Petr Kačmář
Blanka0600 píše:Jurko, jestlipak už taky objednáváš na víkend počasí? :lol: :lol: :lol:
Privátní penzion,privátní husa....bude i privátní počasí...Jurko je šikovný,on už to "zmákne"... :lol:

Napsal: pon 26 říj 2009, 10:42
od Blanka0600
Petr Kačmář píše:
Blanka0600 píše:Jurko, jestlipak už taky objednáváš na víkend počasí? :lol: :lol: :lol:
Privátní penzion,privátní husa....bude i privátní počasí...Jurko je šikovný,on už to "zmákne"... :lol:
hned jsem si to myslela, ale pro jistotu jsem to připomněla :oops:
už se těšíme O--O

Napsal: pon 26 říj 2009, 11:51
od lmt
ja sa musim ospravedlnit ale necakane sa musim v sobotu prestahovat...takze sa bohuzial nemozem zucastnit.....a tak som sa tesil....nejako nic nevychadza... :cry: :cry: