Stránka 10 z 28
Napsal: sob 06 srp 2011, 00:12
od nedojedl
jo ale budeš se divit jen vteřinku....než se rozsekáš o svodidla...poláci ještě nevymysleli nikdy nic dobrého, na němcké tanky útočili s mečema na koních, banda budižkničemů....
Napsal: pon 08 srp 2011, 06:39
od martin11
Pegas píše:to fakt hrozdne a ani to nevpada jak lambo
...ale jo ...vypadá to jako polský lambo

..a to vypadá jinak než to italský

bio
Napsal: úte 09 srp 2011, 07:18
od martin11
VW
Napsal: úte 09 srp 2011, 07:23
od martin11
Napsal: úte 09 srp 2011, 17:47
od houzar
Napsal: čtv 11 srp 2011, 06:30
od houzar
Kdo prdí zdraví si tvrdí a nejen to ale i zadarmo jezdí
http://www.carmotor.cz/magazin/pages/VW ... g,912.html
Napsal: pát 12 srp 2011, 07:13
od hoboj
Jako rezervu si vozí šaratici?
Napsal: pát 12 srp 2011, 07:40
od houzar
ne,pytel čočky
Napsal: pát 12 srp 2011, 07:55
od nedojedl
náhodou, pár hovnocuců a máš slušnou rafinerii

Napsal: pát 12 srp 2011, 11:52
od houzar
Napsal: pát 26 srp 2011, 07:36
od houzar
Napsal: čtv 01 zář 2011, 14:17
od Pette
Napsal: čtv 01 zář 2011, 16:09
od Dejvaval
Tak to vypada velice pekne, ale bila barva interieru pro me neni.
Vypada to hodne kosmicky, ale v sedadlech by me tahlo na zada, to neni dobry

Celkovy dojem je ale super

Napsal: čtv 01 zář 2011, 17:38
od nedojedl
Naprosto souhlasím, nepraktické ale krásné...
Napsal: čtv 01 zář 2011, 18:28
od Markéta
Moc krásné, jo jo... třeba jednou vyhraju a budu si moct kupovat krásné zbytečnosti
