Stránka 10 z 28

Napsal: sob 06 srp 2011, 00:12
od nedojedl
jo ale budeš se divit jen vteřinku....než se rozsekáš o svodidla...poláci ještě nevymysleli nikdy nic dobrého, na němcké tanky útočili s mečema na koních, banda budižkničemů....

Napsal: pon 08 srp 2011, 06:39
od martin11
Pegas píše:to fakt hrozdne a ani to nevpada jak lambo

...ale jo ...vypadá to jako polský lambo :shock: ..a to vypadá jinak než to italský :idea:

bio

Napsal: úte 09 srp 2011, 07:18
od martin11

VW

Napsal: úte 09 srp 2011, 07:23
od martin11

Napsal: úte 09 srp 2011, 17:47
od houzar

Napsal: čtv 11 srp 2011, 06:30
od houzar
Kdo prdí zdraví si tvrdí a nejen to ale i zadarmo jezdí
http://www.carmotor.cz/magazin/pages/VW ... g,912.html

Napsal: pát 12 srp 2011, 07:13
od hoboj
Jako rezervu si vozí šaratici?

Napsal: pát 12 srp 2011, 07:40
od houzar
ne,pytel čočky

Napsal: pát 12 srp 2011, 07:55
od nedojedl
náhodou, pár hovnocuců a máš slušnou rafinerii :D

Napsal: pát 12 srp 2011, 11:52
od houzar

Napsal: pát 26 srp 2011, 07:36
od houzar

Napsal: čtv 01 zář 2011, 14:17
od Pette
studie nové generace Smart ForVision
http://www.auto.cz/smart-forvision-61307

Napsal: čtv 01 zář 2011, 16:09
od Dejvaval
Tak to vypada velice pekne, ale bila barva interieru pro me neni.
Vypada to hodne kosmicky, ale v sedadlech by me tahlo na zada, to neni dobry :?
Celkovy dojem je ale super :!:

Napsal: čtv 01 zář 2011, 17:38
od nedojedl
Naprosto souhlasím, nepraktické ale krásné...

Napsal: čtv 01 zář 2011, 18:28
od Markéta
Moc krásné, jo jo... třeba jednou vyhraju a budu si moct kupovat krásné zbytečnosti 8)