Stránka 10 z 11

Napsal: pát 27 zář 2013, 03:56
od Tom

Napsal: pát 27 zář 2013, 09:16
od Barbora
našla jsme se *posádka* 37:30
dvě nejkrásneší auta ke konci Ferraria já s Gibonem 8)

Napsal: sob 05 říj 2013, 18:15
od zdenakazi
Krásné fotky :) Úplně mě to nakoplo a ráda bych příště jela také :)

Napsal: sob 05 říj 2013, 18:31
od kuher
:? No tak já Zdeni pojedu s Tebou, když nebude chtět Honzík. Však nebýt té mrchy cukrovky, tak se courám pořát a i sám, moje Zdena nechce, popelka jedna, umouněná. :(

Napsal: ned 06 říj 2013, 10:08
od xlukas.cz
chcete jet do portugalska :?: :wink: *1*

Napsal: ned 06 říj 2013, 11:29
od Dana
No my bysme chtěli :) uvidíme jak to bude organizováno :)

Napsal: ned 06 říj 2013, 19:25
od zdenakazi
To Portugalsko je fakt síla, ale pokud by se zadařilo tak bych jela :) . To se teprve všechno ukáže.

Napsal: ned 06 říj 2013, 19:27
od zdenakazi
Kájo :D ,To by bylo prima, jet spolu *1* :D

Napsal: ned 06 říj 2013, 21:38
od JBC
Hele, a spoléháte všichni na předpokládaný odvoz aut, nebo byste jeli po ose? Tak daleko jsem nikdy nebyl. Co není sousední stát, tak se dopravujeme jedině letecky. Jsme příliš pohodlní, ale o tomhle bych i uvažoval.

Napsal: ned 06 říj 2013, 21:57
od jancarik F2
po ose nejedu :D pockam jak to bude s dopravou a za kolik :wink:
3.000 km to jsou 2-3Dny cesty a nepočítám poplatky ubytovani po cestě letěl bych pekne hotel na plazi a káru at mi přivezou :wink:
A nebo obytnakem to bych dal ale ceny pujcovnyho me děsí :-)
Ale kdo ví když nás bude víc...

Napsal: ned 06 říj 2013, 22:44
od Dana
jedině letecky :) 3000Km je hodně , mylím, že by to bylo dražší než si to tam nechat zavést, snad to nějak zorganizují uvidíme :)

Napsal: ned 06 říj 2013, 22:52
od JBC
Je fakt, že je to zatraceně daleko. I kdyby člověk řekl:"Pojedeme týden tam a týden zpátky", tak to dá 500 kiláků na den a to už není zábava. Ještě ke všemu mám problém, že umím jen trošku anglicky, s kterýmžto jazykem se nikde na této cestě nechytám. Asi fakt nezbývá, než tam doletět.
Přitom by to muselo být zajímavé, udělat si Smartparádní jízdu na Smartimes...

Napsal: pon 07 říj 2013, 07:41
od xlukas.cz
je tu mezi nama prece brnak, co si udelal vylet na gibraltar ;-) . a dorazil tam. takze to jde. je to fakt otazka trvani cesty. letadlem nic neuvidite. pohodli je jasne.
ted si vemte, ze kamion tam pojede jeste delsi dobu, protoze ma prestavky, jede pomalejs. takze ... auto odevzdate tyden pred odletem a vrati se vam tyden po navratu :D. pro mimoprazske to znamena 2x vylet do prahy navic.

jet tam sam autem v nejake skupince. pratele ... uf uf. kazdy jede jinak rychle, dela si jinak casto prestavky, atd.. pokud pojede skupinka tri aut, tak minimalne pro jednoho to bude utrpeni a bude se prispusobovat. napr. do antwerp sem jel jinou trasou nez ostatni, jel sem rychlosti 90 - 100, za tech 1000 km sme zastavovali 1x tankovat a snad 1x na zachod. tim chcu rict, ze vyznavam jizdu klidnejsi, ale jet porad. navic bych minimalne francii nejel po dalnici a spanelsko asi taky ne. takovy styl jizdy predpokladam nevyznava nikdo, takze kazdy, kdo by jel se mnou, tak by trpel a kdybych mel jet ja s nekym, tak budu trpet ja a to radsi pojedu sam ;-) . davam to jako priklad, ale verim, ze mne rozumite.

Napsal: pon 07 říj 2013, 09:17
od MausX
*1* Naprosty souhlas.

Napsal jsi to presne.

Napsal: pon 07 říj 2013, 10:07
od Barbora
My máme v plánu i výlet do Maroka .. Nechali by jsme si odvést Smartíka a pak za nim doletět…
ale jinak takovej podobnej výlet máme v plánu už delší dobu sice s karavanem, ale když je teď taková možnost … jak ušetřit čas na cestě … tak to dáme ze Smartem :lol: 8)
a jedu s mámou *posádka*