Stránka 10 z 70

Napsal: úte 15 led 2008, 19:39
od RavenS.
xlukas.cz píše:ja bych chtel dve koncovky :oops:
asi vymyslim neco podobneho jako s mlhovkama a dam imitace koncovek do tech der na zadni naprave. nekde sem ty nastavce uz videl.
ja by som chcela 4 ako ma novy lorinser smart :) aj ja som videla tie nastavce na napravu mala som to v oblubenych linkoch len sa mi to stratilo :( ked to najdem dam ti vedet. stali tusim 50 euro alebo tak nejak

Napsal: úte 15 led 2008, 19:42
od xlukas.cz
to ja bych se snazil si nejak poradit home made 8)

ps: kdy dame ten sraz?

Napsal: úte 15 led 2008, 19:50
od RavenS.
ta moja koncovka je home made. ale videl si ten novy lorinser? to je proste nadhera..... neviem kedy dame zrazik sak sa to aj riesilo a sak sa neda zhodnut na mieste toho zrazu...

Napsal: úte 15 led 2008, 20:10
od houska
David0600 píše:a dela to taky ramus? :lol:
kazdej remus dela ramus :lol:

Napsal: úte 15 led 2008, 20:15
od xlukas.cz
to je neco pro davida. skoda, ze neni priznivec tuningu :-(.

tys asi myslela toto, ze?
http://auto.server.sk/---servis-tuning- ... d-je-23878
http://www.smart.lorinser.com/

Napsal: úte 15 led 2008, 20:20
od David0600
jsem priznivec ale musi to byt echt abych o necem uvazoval ten lorinser se mi nelibi ze ma jinej odstin laku na tech blatnikach hned se mi to zhnusilo. Jediné hezké (pro me) je ten predni disk ten zadni uz je moc

Napsal: úte 15 led 2008, 20:20
od RavenS.
hej hej presne to :) ten zadok nema chybu podla mna by sa to dalo spravit aj na ten starsi model. ale predok sa mi viac paci na brabus ultimate 112 :) a ty si myslel toto, ze? http://www.berlin-tuning.com/endst%C3%B ... -p-63.html

Napsal: úte 15 led 2008, 20:23
od xlukas.cz
ja sem nepremyslel nad vzhledem, ale nad vykonem. tech 180 se ti nelibi? kolem tech 100 - 150 by to mohlo mit porad velice slusnou rezervu na zrychleni = predjizdeni.

Napsal: úte 15 led 2008, 20:26
od xlukas.cz
RavenS. píše:a ty si myslel toto, ze? http://www.berlin-tuning.com/endst%C3%B ... -p-63.html
to je ono. vypada to i vcelku decentne nenasilne a vzhledem k mym podlozkam, by to bylo i dal od kol. ne tak tesne.
http://www.berlin-tuning.com/images/Ach ... lstahl.jpg

a ja uz i vim, kdo mne to udela :-D

Napsal: úte 15 led 2008, 20:27
od RavenS.
180 moze byt dost perfektnych :) ale neviem si to predstvit je to dost rychlo na smartika, aj ked sice henten ma k tomu upraveny podvozok.... stalo by to za vyskusanie :)

Napsal: úte 15 led 2008, 20:27
od David0600
180 to je masakr, ale ja tech 150dle gps delam na ctyrku nemam problem s predjizdenim, ale je pravda ze tech dvacet koni tam musi byt znat hodne. Ale abych nechal poladit svuj motor to ne!!! Jedine bych si ho koupil ale to by byl stejne brabus xklusive ale je to moc :cry:

Napsal: úte 15 led 2008, 20:29
od RavenS.
xlukas.cz píše:
RavenS. píše:a ty si myslel toto, ze? http://www.berlin-tuning.com/endst%C3%B ... -p-63.html
to je ono. vypada to i vcelku decentne nenasilne a vzhledem k mym podlozkam, by to bylo i dal od kol. ne tak tesne.
http://www.berlin-tuning.com/images/Ach ... lstahl.jpg

a ja uz i vim, kdo mne to udela :-D
ja som nad tym tiez uvazovala, ale teraz ked je tam uz ten vyfuk tak sa to tam nebude hodit. myslim ze to nemusi byt tak zlozite vyrobit....

Napsal: úte 15 led 2008, 20:36
od xlukas.cz
uz sem napsal jednomu veeelmi sikovnemu kutilovi tady z fora :-). mozna pomuze.

pro tebe to ted uz opravdu nema smysl.

Napsal: sob 19 led 2008, 21:38
od DYK77
xlukas.cz píše:uz sem napsal jednomu veeelmi sikovnemu kutilovi tady z fora :-). mozna pomuze.

pro tebe to ted uz opravdu nema smysl.
Taky jsem si to uz mohl nechat udelat , jinak tady http://www.smart-dily.cz/

Napsal: ned 09 bře 2008, 14:58
od Lukáš
Tak prezuto,umyto nalesteno.. Ted uz jen aby slunko a vitr ve vlasech mi vlal :lol:
Obrázek