Stránka 10 z 11

Napsal: stř 10 bře 2010, 19:29
od Spajky007
koupil jsem ho a hned jsem se zaregistroval tady


takže od 11.8.2009

Napsal: čtv 11 bře 2010, 17:51
od dyno
Prvního od srpna 2008, druhýho ode dneška :P

Napsal: čtv 11 bře 2010, 21:32
od DYK77
Tak to blahopřeji. V Rakousku jsem zaslechl nějaké negativní názory na značku, co to, že ta změna?

Napsal: čtv 11 bře 2010, 22:06
od dyno
Na kterou značku ? Já bych si nedovolil říct na smárta ošklivý slovo ani kdyby mě bili..... :roll:

Udělal jsem si takový malý kolečko přes pár značek a dospěl k názoru že jsem byl stejně nejvíc spokojenj s tímhle prckem - tak nebyla jiná možnost. Přemýšlel jsem o tom už od vánoc - ale tentokrát jsem byl trochu náročnější co se kladených požadavků týče - takže jsem vybíral poněkud déle než jsem trefil na toho správnýho :lol:

Napsal: čtv 11 bře 2010, 22:41
od DYK77
Jo tak to mě asi šálil sluch . No hlavně , že jsi došel ke správnému závěru :)

3.9 2009

Napsal: pát 12 bře 2010, 07:50
od martin11
...3.9 2009 z předváděčky u Mercedesu v Praze
...4.9 2009 se narodil vnouček Michal

....registrace zde 10.9 2009 den předem mě někdo odchytil na Mělníku u Kauflandu.....nějaká maldší paní z Roudnice n.L. / snad kosmetika...polepenej Smart/...zdraví martin11 a Eva :shock: pře tím jsem neměl o klubu ani potuchy... :oops:

Napsal: pát 12 bře 2010, 11:04
od Majkl
registrace zde: 27.1.2010
to uz jsem tusil ze SMARTA budu mit

a 6.2. jsem ho privezl
a 13.2. po servisu s nim zacal pravidelne jezdit :)

a uz se ho nevzdám :-D

zatim jsem v záruce...

Napsal: pát 12 bře 2010, 16:05
od martin11
Majkl píše:registrace zde: 27.1.2010
to uz jsem tusil ze SMARTA budu mit

a 6.2. jsem ho privezl
a 13.2. po servisu s nim zacal pravidelne jezdit :)

a uz se ho nevzdám :-D
...kam jezdíš po záruce...???....dobrý...???...m11 :lol:

Napsal: pát 12 bře 2010, 16:17
od Majkl
m11: byl jsem ve smartcentru, ale cena byla silena (neplatil jsem nastesti jeste ja) ted uz budu jezdit asi jen k Petrovi (Smart-dily.cz)

dik za info..

Napsal: sob 13 bře 2010, 18:43
od martin11
Majkl píše:m11: byl jsem ve smartcentru, ale cena byla silena (neplatil jsem nastesti jeste ja) ted uz budu jezdit asi jen k Petrovi (Smart-dily.cz)
...ja tam musím...teďka...do garančky...ale když bude něco mimo garanci...tak radši jinam...jsou asi opravdu drahý.. :idea: ..dík zdraví martin11 :lol:

Napsal: sob 13 bře 2010, 18:51
od xlukas.cz
garancky?
smartcentrum neni autorizovany servis, tak ti garancku sice udelat muze, ale neni to platny zaznam co do jakekoliv zaruky.

Napsal: sob 13 bře 2010, 19:01
od Druzeta
Garanční prohlídku může dneska dělat kdokoliv, nemusí to být značkový servis.

Napsal: sob 13 bře 2010, 19:20
od xlukas.cz
tim padem tam nemusi jet ani ted.

Napsal: sob 13 bře 2010, 19:22
od RavenS.
a to odkedy? kde je to napisane? ja som vzdy pocula ze padne zaruka ak sa nejde na garancku :roll:

Napsal: sob 13 bře 2010, 20:09
od Druzeta