Stránka 10 z 26

Napsal: úte 19 srp 2008, 20:38
od kimby
To je škoda :-( bylo to o fous. Ale je dobrej!

Napsal: úte 19 srp 2008, 20:40
od houska
taktak

Napsal: úte 19 srp 2008, 20:40
od DYK77
Kdyby jel do Zell, tak udělal líp. Ale jinak slušnej výkon

Napsal: úte 19 srp 2008, 20:41
od houska
může jet snad už je doma

Napsal: úte 19 srp 2008, 20:47
od DYK77
Asi bude zmakanej , co?

Napsal: úte 19 srp 2008, 20:48
od houska
tuty

Napsal: úte 19 srp 2008, 22:38
od teri
takže abych se trochu vrátila k tématu.. pořídili jsme si sdrahou polovičkou Nintendo Wii.. a je to strašnej mazec!!! :lol: já si ujíždím na Wii fit.. a Wii sport hlavně tenis.. je to fakt kruárna *maka?ka* *VV*

Napsal: úte 19 srp 2008, 23:05
od Gibon
Hmm, mi doma hrajeme člobrdo a pexeso.

Napsal: úte 19 srp 2008, 23:48
od DYK77
my hrajeme flašku :lol:

SPORTY-tenis squash sachy adrenalin a jiné rasoviny

Napsal: stř 20 srp 2008, 00:20
od Zupan87
Ja si zase pro změnu zasportuju v Cantru s brokovnici.. 8) nebo v Needech... *posádka* když na to nejsou chutě tak si davam sprint se *smart* EM..venku

Napsal: stř 20 srp 2008, 19:30
od houska
DYK77 píše:my hrajeme flašku :lol:
ja hraju flašku zásadně sám

Napsal: stř 20 srp 2008, 20:51
od DYK77
houska píše:
DYK77 píše:my hrajeme flašku :lol:
ja hraju flašku zásadně sám
V Zell si dáš s Gibonem ne? :D

Napsal: stř 20 srp 2008, 21:04
od houska
a s bohdanem

Napsal: stř 20 srp 2008, 21:12
od DYK77
No jistěééé :D

Napsal: stř 20 srp 2008, 21:27
od houska
a s kimby :lol: :lol: :lol: :lol: