Stránka 10 z 26
Napsal: úte 19 srp 2008, 20:38
od kimby
To je škoda

bylo to o fous. Ale je dobrej!
Napsal: úte 19 srp 2008, 20:40
od houska
taktak
Napsal: úte 19 srp 2008, 20:40
od DYK77
Kdyby jel do Zell, tak udělal líp. Ale jinak slušnej výkon
Napsal: úte 19 srp 2008, 20:41
od houska
může jet snad už je doma
Napsal: úte 19 srp 2008, 20:47
od DYK77
Asi bude zmakanej , co?
Napsal: úte 19 srp 2008, 20:48
od houska
tuty
Napsal: úte 19 srp 2008, 22:38
od teri
takže abych se trochu vrátila k tématu.. pořídili jsme si sdrahou polovičkou Nintendo Wii.. a je to strašnej mazec!!!

já si ujíždím na Wii fit.. a Wii sport hlavně tenis.. je to fakt kruárna

Napsal: úte 19 srp 2008, 23:05
od Gibon
Hmm, mi doma hrajeme člobrdo a pexeso.
Napsal: úte 19 srp 2008, 23:48
od DYK77
my hrajeme flašku

SPORTY-tenis squash sachy adrenalin a jiné rasoviny
Napsal: stř 20 srp 2008, 00:20
od Zupan87
Ja si zase pro změnu zasportuju v Cantru s brokovnici..

nebo v Needech...

když na to nejsou chutě tak si davam sprint se

EM..venku
Napsal: stř 20 srp 2008, 19:30
od houska
DYK77 píše:my hrajeme flašku

ja hraju flašku zásadně sám
Napsal: stř 20 srp 2008, 20:51
od DYK77
houska píše:DYK77 píše:my hrajeme flašku

ja hraju flašku zásadně sám
V Zell si dáš s Gibonem ne?

Napsal: stř 20 srp 2008, 21:04
od houska
a s bohdanem
Napsal: stř 20 srp 2008, 21:12
od DYK77
No jistěééé

Napsal: stř 20 srp 2008, 21:27
od houska