Policie a jejich radary
- houzar
- Smart ACE
- Příspěvky: 6950
- Registrován: ned 26 lis 2006, 10:18
- Bydliště: Nerudova 22;TŘĚŠŤ 58901
to bych rád věděl jak rychle taková felicie s kanálama jede
http://zpravy.idnes.cz/opily-zlodej-kan ... zpravy_mkk
http://zpravy.idnes.cz/opily-zlodej-kan ... zpravy_mkk
Formule H vysočina
mobil: 724055339
MCC 01 PURE 0,7 benzin
mobil: 724055339
MCC 01 PURE 0,7 benzin
- houzar
- Smart ACE
- Příspěvky: 6950
- Registrován: ned 26 lis 2006, 10:18
- Bydliště: Nerudova 22;TŘĚŠŤ 58901
http://zpravy.idnes.cz/rodici-zena-a-sl ... anicni_ert
http://www.novinky.cz/krimi/307233-tres ... rusil.html
http://www.novinky.cz/krimi/307233-tres ... rusil.html
Naposledy upravil(a) houzar dne úte 09 črc 2013, 06:10, celkem upraveno 1 x.
Formule H vysočina
mobil: 724055339
MCC 01 PURE 0,7 benzin
mobil: 724055339
MCC 01 PURE 0,7 benzin
- Winterwolf
- Site Admin
- Příspěvky: 2201
- Registrován: sob 05 kvě 2012, 22:07
- Bydliště: Praha
- houzar
- Smart ACE
- Příspěvky: 6950
- Registrován: ned 26 lis 2006, 10:18
- Bydliště: Nerudova 22;TŘĚŠŤ 58901
http://praha.idnes.cz/silne-opila-matka ... hy-/praha-
http://praha.idnes.cz/opily-ridic-uplac ... zpravy_sfo
http://praha.idnes.cz/opily-ridic-uplac ... zpravy_sfo
Formule H vysočina
mobil: 724055339
MCC 01 PURE 0,7 benzin
mobil: 724055339
MCC 01 PURE 0,7 benzin
Za 14 měsíců co mám sMártyho a řidičák, mě ani jednou nezastavili policajti.
Včera večer hned 2x za cca 7,5Km.
Jelikož jsem měl prasklou žárovku u potkávaček ( levá přední), tak u první kontroly jsem vyvázl s napomenutím.
Druzí zastavili a já na ně, že mě před chvilkou zastavili kolegové. Reakce:" a pokutu vám dali?" "Ne, říkal jsem jim, že jedu domu a hned zítra si to opravím, tak mě pustili." "Žárovky máte?" "Mám, chcete je vidět?" " Tak určitě" "ukážu, (otevřel kufřík a chyběla mi H7)" "Hm, to nemáte základní povinnou výbavu. Můžu vám dát pokutu až 2000,-, ale já vám dám 100,-, aby jste si uvědomil, že je něco v nepořádku"
Takže to mám za kilčo..
šulini.
Včera večer hned 2x za cca 7,5Km.
Jelikož jsem měl prasklou žárovku u potkávaček ( levá přední), tak u první kontroly jsem vyvázl s napomenutím.
Druzí zastavili a já na ně, že mě před chvilkou zastavili kolegové. Reakce:" a pokutu vám dali?" "Ne, říkal jsem jim, že jedu domu a hned zítra si to opravím, tak mě pustili." "Žárovky máte?" "Mám, chcete je vidět?" " Tak určitě" "ukážu, (otevřel kufřík a chyběla mi H7)" "Hm, to nemáte základní povinnou výbavu. Můžu vám dát pokutu až 2000,-, ale já vám dám 100,-, aby jste si uvědomil, že je něco v nepořádku"
Takže to mám za kilčo..
šulini.
Smart Roadster 60kW ( SmártyMárt )