Stránka 92 z 99
Napsal: ned 14 dub 2013, 07:43
od houzar
hlavně aby to nečetli policajti a nevzali si inspiraci
http://auto.idnes.cz/lamborgini-aventad ... tomoto_fdv
Napsal: pát 19 dub 2013, 08:11
od houzar
Napsal: pát 26 dub 2013, 15:12
od houzar
Napsal: úte 30 dub 2013, 06:07
od houzar
Napsal: úte 14 kvě 2013, 15:03
od Druzeta
Napsal: pon 20 kvě 2013, 15:57
od houzar
to bych rád věděl jak rychle taková felicie s kanálama jede
http://zpravy.idnes.cz/opily-zlodej-kan ... zpravy_mkk
Napsal: pon 20 kvě 2013, 17:36
od houzar
Napsal: stř 22 kvě 2013, 07:06
od houzar
Napsal: čtv 23 kvě 2013, 14:01
od houzar
Napsal: čtv 30 kvě 2013, 14:50
od houzar
Napsal: pon 24 čer 2013, 12:12
od houzar
Napsal: pon 24 čer 2013, 13:16
od Winterwolf
Napsal: stř 26 čer 2013, 16:56
od houzar
Napsal: úte 09 črc 2013, 05:37
od houzar
Napsal: stř 10 črc 2013, 10:45
od Pahyls
Za 14 měsíců co mám sMártyho a řidičák, mě ani jednou nezastavili policajti.
Včera večer hned 2x za cca 7,5Km.
Jelikož jsem měl prasklou žárovku u potkávaček ( levá přední), tak u první kontroly jsem vyvázl s napomenutím.
Druzí zastavili a já na ně, že mě před chvilkou zastavili kolegové. Reakce:" a pokutu vám dali?" "Ne, říkal jsem jim, že jedu domu a hned zítra si to opravím, tak mě pustili." "Žárovky máte?" "Mám, chcete je vidět?" " Tak určitě" "ukážu, (otevřel kufřík a chyběla mi H7)" "Hm, to nemáte základní povinnou výbavu. Můžu vám dát pokutu až 2000,-, ale já vám dám 100,-, aby jste si uvědomil, že je něco v nepořádku"
Takže to mám za kilčo..
šulini.