Stránka 98 z 103

Napsal: pát 07 pro 2012, 09:54
od Druzeta

Napsal: stř 02 led 2013, 14:46
od Druzeta

Napsal: pon 07 led 2013, 09:19
od DYK77
Výsměch na slušný lidi a policii. Kašlat na slušnost v tomhle státě, nebo házet z okna imbecili co tu pakáž podporujou a pouští na uici.

Napsal: stř 09 led 2013, 09:19
od Druzeta

Napsal: úte 15 led 2013, 19:20
od xlukas.cz

Napsal: úte 15 led 2013, 20:19
od nedojedl
A jaká je pointa? máme se k němu začít modlit? :wink:

Napsal: stř 16 led 2013, 08:29
od houzar
modlit ne ale kdo maká dobře tak je ůplně jedno,jestli je to kníže nebo cikán

Napsal: stř 16 led 2013, 09:03
od nedojedl
to říkám taky ale to by snad měla být samozdřejmost, že má makat, a né z toho dělat hlavní zprávu týdne... :wink:

Napsal: pát 25 led 2013, 07:20
od houzar

Napsal: pát 25 led 2013, 08:25
od nedojedl
:lol: úplně jak opičky v zoo

Napsal: sob 02 úno 2013, 07:47
od houzar

Napsal: ned 03 úno 2013, 08:03
od houzar

Napsal: ned 03 úno 2013, 13:17
od nedojedl
Úplně zbytečně vyhozené peníze, kulka za 2.50 kus výjde mnohem levněji a mnohem efektivněji...

Napsal: úte 19 úno 2013, 14:46
od houzar

Napsal: čtv 28 úno 2013, 18:16
od houzar