Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
srazy, propagace, financování
houska
Smart ACE
Příspěvky: 6262 Registrován: stř 18 říj 2006, 19:25
Bydliště: Praha-Řepy
Příspěvek
od houska » pon 25 srp 2008, 22:24
houska mi už neříká pane
kimby
Příspěvky: 1965 Registrován: úte 11 bře 2008, 15:38
Bydliště: Most
Příspěvek
od kimby » pon 25 srp 2008, 22:39
tak na tuto jsem se hodně těšila
Mám co mám a jsem za to ráda
houska
Smart ACE
Příspěvky: 6262 Registrován: stř 18 říj 2006, 19:25
Bydliště: Praha-Řepy
Příspěvek
od houska » pon 25 srp 2008, 22:43
vim
houska mi už neříká pane
teri
Smart ACE
Příspěvky: 597 Registrován: stř 02 črc 2008, 19:35
Bydliště: Brno
Příspěvek
od teri » úte 26 srp 2008, 09:34
krásný fotky..
hele, co je pointou té fotky s plyš. bobrem nebo co to je za zvížátko?
skoro nikdy neříkej NIKDY..
dyno
Příspěvky: 671 Registrován: sob 19 dub 2008, 20:23
Bydliště: Praha 4 - přes park od Gibona
Příspěvek
od dyno » úte 26 srp 2008, 13:50
pointou je to, že plyšový bobr sedí na pařezu a za ním je les.....
Born stupid ? Try again...
teri
Smart ACE
Příspěvky: 597 Registrován: stř 02 črc 2008, 19:35
Bydliště: Brno
Příspěvek
od teri » úte 26 srp 2008, 13:55
jo aha tááák..
já myslela, jestli to nemá nějaký hlubší smysl
každopádně fotka dobrá
skoro nikdy neříkej NIKDY..
houzar
Smart ACE
Příspěvky: 6950 Registrován: ned 26 lis 2006, 10:18
Bydliště: Nerudova 22;TŘĚŠŤ 58901
Příspěvek
od houzar » úte 26 srp 2008, 15:08
Formule H vysočina
mobil: 724055339
MCC 01 PURE 0,7 benzin
dyno
Příspěvky: 671 Registrován: sob 19 dub 2008, 20:23
Bydliště: Praha 4 - přes park od Gibona
Příspěvek
od dyno » úte 26 srp 2008, 16:09
.....tak teda na konec bez kvízu no....
Moje fotky z ST08 ZDE
Naposledy upravil(a)
dyno dne úte 26 srp 2008, 21:53, celkem upraveno 1 x.
Born stupid ? Try again...
autodiagnostika
Příspěvek
od autodiagnostika » úte 26 srp 2008, 16:28
dobrej kviz i fotky
dyno
Příspěvky: 671 Registrován: sob 19 dub 2008, 20:23
Bydliště: Praha 4 - přes park od Gibona
Příspěvek
od dyno » úte 26 srp 2008, 16:37
Takže to funguje jo ? Jsem rád, že jsem se nepřepočítal....
Born stupid ? Try again...
Zuziiik
Příspěvek
od Zuziiik » úte 26 srp 2008, 16:39
No kviz som nerozlustila, ale k fotkam som sa dopracovala...nastastie aj bez klikania na vsetkych milion cisel
A fotky dobre! Aj Houskove som nasla, ten vodopad bol fakt krasny!
dyno
Příspěvky: 671 Registrován: sob 19 dub 2008, 20:23
Bydliště: Praha 4 - přes park od Gibona
Příspěvek
od dyno » úte 26 srp 2008, 16:44
Švindluješ, jo ?
Takhle z toho nemůžeš mít vůbec radost ne ?
Born stupid ? Try again...
Zuziiik
Příspěvek
od Zuziiik » úte 26 srp 2008, 16:49
Ale..ale ja neviem tvoju espezetku, nooo
dyno
Příspěvky: 671 Registrován: sob 19 dub 2008, 20:23
Bydliště: Praha 4 - přes park od Gibona
Příspěvek
od dyno » úte 26 srp 2008, 16:54
Zuziiik píše: Ale..ale ja neviem tvoju espezetku, nooo
kdo hledá najde.....
tak teda malá nápověda pro ostatní co rádi soutěží malá nápověda:
informace o členech clubu - strana 6
Born stupid ? Try again...
houska
Smart ACE
Příspěvky: 6262 Registrován: stř 18 říj 2006, 19:25
Bydliště: Praha-Řepy
Příspěvek
od houska » úte 26 srp 2008, 17:01
teri píše: krásný fotky..
hele, co je pointou té fotky s plyš. bobrem nebo co to je za zvížátko?
naviděli jsme živé tak alespoň plyšák no
houska mi už neříká pane