Stránka 2 z 10

Napsal: pon 25 srp 2008, 22:24
od houska
Obrázek

Napsal: pon 25 srp 2008, 22:39
od kimby
tak na tuto jsem se hodně těšila :wink:

Napsal: pon 25 srp 2008, 22:43
od houska
vim :wink:

Napsal: úte 26 srp 2008, 09:34
od teri
krásný fotky.. :wink:
hele, co je pointou té fotky s plyš. bobrem nebo co to je za zvížátko? :lol:

Napsal: úte 26 srp 2008, 13:50
od dyno
pointou je to, že plyšový bobr sedí na pařezu a za ním je les..... :-)))

Napsal: úte 26 srp 2008, 13:55
od teri
jo aha tááák.. :D já myslela, jestli to nemá nějaký hlubší smysl :lol:
každopádně fotka dobrá :wink:

Napsal: úte 26 srp 2008, 15:08
od houzar

Napsal: úte 26 srp 2008, 16:09
od dyno
.....tak teda na konec bez kvízu no.... :P

Moje fotky z ST08 ZDE

Napsal: úte 26 srp 2008, 16:28
od autodiagnostika
:-))) :-))) dobrej kviz i fotky

Napsal: úte 26 srp 2008, 16:37
od dyno
Takže to funguje jo ? Jsem rád, že jsem se nepřepočítal.... :P

Napsal: úte 26 srp 2008, 16:39
od Zuziiik
No kviz som nerozlustila, ale k fotkam som sa dopracovala...nastastie aj bez klikania na vsetkych milion cisel ;) A fotky dobre! Aj Houskove som nasla, ten vodopad bol fakt krasny!

Napsal: úte 26 srp 2008, 16:44
od dyno
Švindluješ, jo ? /:-I Takhle z toho nemůžeš mít vůbec radost ne ? :P

Napsal: úte 26 srp 2008, 16:49
od Zuziiik
Ale..ale ja neviem tvoju espezetku, nooo :roll: :wink:

Napsal: úte 26 srp 2008, 16:54
od dyno
Zuziiik píše:Ale..ale ja neviem tvoju espezetku, nooo :roll: :wink:
kdo hledá najde.....
tak teda malá nápověda pro ostatní co rádi soutěží malá nápověda:

informace o členech clubu - strana 6 :lol:

Napsal: úte 26 srp 2008, 17:01
od houska
teri píše:krásný fotky.. :wink:
hele, co je pointou té fotky s plyš. bobrem nebo co to je za zvížátko? :lol:
naviděli jsme živé tak alespoň plyšák no :lol: