Stránka 2 z 10
Napsal: pon 25 srp 2008, 22:24
od houska
Napsal: pon 25 srp 2008, 22:39
od kimby
tak na tuto jsem se hodně těšila

Napsal: pon 25 srp 2008, 22:43
od houska
vim

Napsal: úte 26 srp 2008, 09:34
od teri
krásný fotky..
hele, co je pointou té fotky s plyš. bobrem nebo co to je za zvížátko?

Napsal: úte 26 srp 2008, 13:50
od dyno
pointou je to, že plyšový bobr sedí na pařezu a za ním je les.....

Napsal: úte 26 srp 2008, 13:55
od teri
jo aha tááák..

já myslela, jestli to nemá nějaký hlubší smysl
každopádně fotka dobrá

Napsal: úte 26 srp 2008, 15:08
od houzar
Napsal: úte 26 srp 2008, 16:09
od dyno
.....tak teda na konec bez kvízu no....
Moje fotky z ST08 ZDE
Napsal: úte 26 srp 2008, 16:28
od autodiagnostika

dobrej kviz i fotky
Napsal: úte 26 srp 2008, 16:37
od dyno
Takže to funguje jo ? Jsem rád, že jsem se nepřepočítal....

Napsal: úte 26 srp 2008, 16:39
od Zuziiik
No kviz som nerozlustila, ale k fotkam som sa dopracovala...nastastie aj bez klikania na vsetkych milion cisel

A fotky dobre! Aj Houskove som nasla, ten vodopad bol fakt krasny!
Napsal: úte 26 srp 2008, 16:44
od dyno
Švindluješ, jo ?

Takhle z toho nemůžeš mít vůbec radost ne ?

Napsal: úte 26 srp 2008, 16:49
od Zuziiik
Ale..ale ja neviem tvoju espezetku, nooo

Napsal: úte 26 srp 2008, 16:54
od dyno
Zuziiik píše:Ale..ale ja neviem tvoju espezetku, nooo

kdo hledá najde.....
tak teda malá nápověda pro ostatní co rádi soutěží malá nápověda:
informace o členech clubu - strana 6

Napsal: úte 26 srp 2008, 17:01
od houska
teri píše:krásný fotky..
hele, co je pointou té fotky s plyš. bobrem nebo co to je za zvížátko?

naviděli jsme živé tak alespoň plyšák no
