Stránka 2 z 6

Napsal: pon 06 zář 2010, 22:55
od houska
já bych si ho vzal :lol:

Napsal: pon 06 zář 2010, 23:28
od dyno
Mám pocit, že ta nabídka byla asi časově omezená :P

Napsal: úte 07 zář 2010, 00:10
od houska
to mi nevadí :lol:

Napsal: úte 07 zář 2010, 01:05
od xlukas.cz
zakric z okna ty cisla a mozna se ti ozve :lol: 8)

Napsal: úte 07 zář 2010, 01:08
od houska
a nic

Napsal: úte 07 zář 2010, 01:30
od xlukas.cz
uz je na neho pozde.

Napsal: úte 07 zář 2010, 17:47
od houska
jak jsem už psal-to mi nevadí :lol: :lol: :lol:

Napsal: pon 27 zář 2010, 08:39
od xlukas.cz
mohli by sme to zaradit do programu nektereho z dalsich srazu ;-) :lol:

http://www.jazda-na-f1.sk/

Napsal: pon 27 zář 2010, 09:49
od DYK77
Pampers s seboou :P

Napsal: pon 27 zář 2010, 10:45
od SuicideHeart
No ty vole, to by dopadlo kebyže ja si sadnem za formulu :D

Napsal: stř 27 říj 2010, 07:40
od houzar

Napsal: pát 20 kvě 2011, 15:47
od houzar

Napsal: ned 22 kvě 2011, 12:45
od sultana
jéé, herdek, že to není dneska, jsem byl včera v Ostravě ]:-(

Napsal: úte 31 kvě 2011, 13:43
od houzar
Jirko to nevadí,hlavně utíkej před tím klukem Boltovic ničeho se neboj a množství černochů se nelekej
držím palce a věřím,že ostatní taktéž

Napsal: úte 31 kvě 2011, 15:26
od sultana
on jde kilo a já chvíli před ním dvěstě, nandám mu to aspoň na hotelu *PC*