Napsal: ned 14 pro 2008, 19:28
ledovník je superrr:-D děkujeme moc a už dělá pěkně ledíkyPanter píše:no Dyku, podej reference na ledovnik
Vítejte na stránkach Smart autoclubu. Sem můžete vkládat své poznatky týkající se vozů Smart a tak se o ně podělit s ostatními. Máte-li potíže s přihlášením pište na postmaster(z)smart-club.cz
https://smart-club.cz/phpBB3/
ledovník je superrr:-D děkujeme moc a už dělá pěkně ledíkyPanter píše:no Dyku, podej reference na ledovnik


Coca Cola je už spojována jen s tebou, copak se dá zapomenout....Gibon píše:Aaaa, copak to je dobrého v tom pohárku? Není to snad nádherně chlazená Coca Cola light?
Moc nechybělo a šel jsem do toho taky, přimrzly ke stoluMili_K píše:ti to tam asi ofouknu fenem![]()