Stránka 2 z 2

Napsal: ned 14 pro 2008, 19:28
od kimby
Panter píše:no Dyku, podej reference na ledovnik :D
ledovník je superrr:-D děkujeme moc a už dělá pěkně ledíky :lol:

Napsal: ned 14 pro 2008, 20:13
od DYK77
Jdu naložit další :)

Obrázek

Obrázek

Díky jsem dlužník :wink:

Napsal: ned 14 pro 2008, 20:26
od Gibon
Aaaa, copak to je dobrého v tom pohárku? Není to snad nádherně chlazená Coca Cola light? :D

Napsal: ned 14 pro 2008, 20:41
od Zuziiik
Jeej, fakt super ladíky *1* :wink: Len škoda, že sa ich na jeden krát urobí tak málo...

Napsal: ned 14 pro 2008, 20:47
od DYK77
Jasně že je to Coca Cola, když jsem jí naléval , tak jsem na Tebe myslel :lol:
Ledíků je dost, ale Crossbladeho už jsem utopil :P

Napsal: ned 14 pro 2008, 21:02
od Mili_K
ti to tam asi ofouknu fenem :)

nebude nekdo neco objednavat, prifarim se a penize poslu :wink:

Napsal: ned 14 pro 2008, 21:04
od kimby
Gibon píše:Aaaa, copak to je dobrého v tom pohárku? Není to snad nádherně chlazená Coca Cola light? :D
Coca Cola je už spojována jen s tebou, copak se dá zapomenout.... :lol:

Napsal: ned 14 pro 2008, 21:10
od DYK77
Mili_K píše:ti to tam asi ofouknu fenem :)
Moc nechybělo a šel jsem do toho taky, přimrzly ke stolu :shock: :lol:

Napsal: ned 14 pro 2008, 21:19
od kimby
to jsou neřádi :lol:

Napsal: pon 09 bře 2009, 14:57
od dodo555

Napsal: pon 09 bře 2009, 15:30
od DYK77
No mazec :)